Zobraziť mapu
Domy na predaj • 5+1
(313 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domuHamburg Steilshoop Hamburg 22309
- 5+1
- 156 m²
- 347 m²
MHD do minúty pešo • Garáž
629 000 €(4 032 € / m²)
Predaj domuGerolsbach Singenbach Bayern 85302
- 5+1
- 144 m²
- 398 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
670 000 €(4 653 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 143 m²
- 555 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
572 000 €(4 000 € / m²)
Predaj domuHauptstraße 9 b, , Meklenbursko-Predpomoransko
- 5+1
- 113 m²
- 1848 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
205 000 €(1 814 € / m²)
Predaj domuMagedeburgerstr 30, , Brandenbursko
- 5+1
- 134 m²
- 655 m²
MHD 7minút pešo • Parkovanie • Garáž
734 000 €(5 478 € / m²)
Predaj domuNußdorf Nußdorf a. Inn Bayern 83131
- 5+1
- 140 m²
- 330 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
735 000 €(5 250 € / m²)
Predaj domu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 5+1
- 110 m²
- 721 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
289 000 €(2 627 € / m²)
Predaj domu, Šlezvicko-Holštajnsko
- 5+1
- 113 m²
- 897 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
245 000 €(2 168 € / m²)
Predaj domuLandsberied Landsberied Bayern 82290
- 5+1
- 149 m²
- 284 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
849 000 €(5 698 € / m²)
Predaj domuHangstraße 18, , Porýnie-Falcko
- 5+1
- 181 m²
- 617 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie • Garáž
495 000 €(2 735 € / m²)
Predaj domuAm Kapellenberg, , Porýnie-Falcko
- 5+1
- 148 m²
- 1800 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
629 000 €(4 250 € / m²)
Predaj domu, Dolné Sasko
- 5+1
- 125 m²
- 896 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
348 000 €(2 784 € / m²)