Zdá sa, že došlo k problému s pripojením alebo na serveri dochádza k údržbe. Funkcia webu môže byť obmedzená.
Premium profilPremium profilPremium profil

Premium profil

Na 3 mesiace iba za 5 €

S Premium profilom budete na 3 mesiace pri hľadaní bývania zásadne zvýhodnení.

Práve pridané inzeráty
Aktívny strážny pes
Overený profil
Potvrdenie bezdlžnosti
Získať Premium profil

Čo s Premium profilom získate?


Môžete ušetriť sto Eur na provízii

Na Bezrealitky jednáte s priamymi majiteľmi a nehradíte tak províziu realitnej kancelárii. Provízia za prenájom bytu v Bratislave je priemerne 500 €. Vy ale môžete zaplatiť iba 5 € za Premium profil, s ktorým máte väčšiu šancu zaujať majiteľa vyplneným profilom a ozvať sa mu skôr ako iní záujemci.

Žiadny leňoch, ale aktívny strážny pes

Aktívny strážny pes nezaháľa a neustále pre vás hľadá nové nehnuteľnosti. Akonáhle sa objaví nehnuteľnosť podľa vašich preferencií, aktívny strážny pes vám okamžite pošle upozornenie. Vy tak môžete reagovať medzi prvými. Bez Premium profilu vám strážny pes bude chodiť iba raz denne.

S overeným profilom budete dôveryhodní

Majitelia nehnuteľností si starostlivo vyberajú, koho do svojho domova pustia. S overeným profilom získate u majiteľov potrebnú dôveru a budete mať zase o trocha väčšiu šancu, že si vyberú práve vás.

Navyše získate potvrdenie o bezdlžnosti

Mnoho majiteľov sa už stretlo so záujemcami, ktorí neplnili svoje platobné povinnosti. Prednosť potom dávajú overeným záujemcom, ktorí majú potvrdenie o bezdlžnosti. S Premium profilom môžete získať potvrdenie o bezdlžnosti zadarmo a majiteľ ho uvidí vo vašom profile.

7 hodín

obvykle trvá, kým byt v Bratislave získa svojho prvého záujemcu

500 €

priemerne ušetríte na provízii realitných kancelárií

5x rýchlejšie

nájdete svoje vysnívané bývanie

3 mesiace

využívate výhody Premium profilu

Ste pripravení
byť prví?

Namiesto 500 € za províziu môžete investovať 5 € do Premium profilu a zvýšiť svoju šancu na úspech pri hľadaní bývania.

Občas sa nás pýtate

Na Bezrealitky jednáte s priamymi majiteľmi a nehradíte tak províziu realitnej kancelárii. Provízia za prenájom bytu v Bratislave je priemerne 500 €. Vy ale môžete zaplatiť iba 5 € za Premium profil, s ktorým máte väčšiu šancu zaujať majiteľa vyplneným profilom a ozvať sa mu skôr ako iní záujemcovia.

S Premium profilom uvidíte nové inzeráty skôr ako ostatní a budete tak môcť zareagovať medzi prvými. Záujemcovia s Premium profilom preto spravidla nájdu bývanie až 5x rýchlejšie ako záujemcovia bez Premium členstva, a to hlavne vďaka aktívnemu strážnemu psovi.

Premium profil pre reakcie na inzeráty s nehnuteľnosťami, ktoré sú na predaj, nie je potrebný. Platený profil s možným overením bezdlžnosti a informáciami o záujemcovi je dôležitý pri prenájme. Je to z toho dôvodu, že majitelia potrebujú vedieť, komu byt prenajímajú a či bude ich majetok v dobrých rukách. S Premium profilom si môžete vytvoriť jedno overenie bezdlžnosti osoby.

Nie, ide o jednorazovú platbu profilu, ktorý je platný po dobu 3 mesiacov.

Veľa majiteľov sa už stretlo s ľuďmi, ktorí neplnili svoje platobné povinnosti. Presvedčte majiteľa, že vy ste ten správny záujemca pomocou overenia bezdlžnosti! Potvrdenie bezdlžnosti môžete zadarmo získať priamo v rámci vášho Premium profilu v rozhraní Moje Bezrealitky, v sekcii Nastavenia profilu.

Pre svoje overenie budete musieť zadať meno, priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo a adresu trvalého bydliska. Základné údaje overujeme v Databáze Registra Nájomníkov, Centrálnom registri exekúcií, Registri úpadcov a zoznamoch dlžníkov Sociálnej poisťovne a VZP.

V rámci nášho overenia je možné preveriť aj právnickú osobu/SZČO ako spoľahlivého platiteľa DPH, stačí zadať IČO alebo DIČ. Celý výpis si môžete stiahnuť v PDF súbore a majiteľovi tento dokument zaslať ako potvrdenie vašej bezdlžnosti. Majiteľ pri vašom profile tiež uvidí príznak „Overený záujemca“.