Zdá sa, že došlo k problému s pripojením alebo na serveri dochádza k údržbe. Funkcia webu môže byť obmedzená.
Premium profilPremium profilPremium profil

Premium profil

Ušetrite v priemere 500 € za províziu.

Po zakúpení Premium profilu môžete priamo kontaktovať majiteľa nehnuteľnosti počas doby 3 mesiacov. Spolu sa dohovoríte na prehliadke a všetkých náležitostiach. Navyše zdarma získate aktuálnu nájomnú zmluvu.

Ušetrite v priemere 500 €
Potvrdenie Vašej bezdlžnosti
Priama komunikácia s majiteľmi
Garancia predĺženia
Získať Premium profil za 5 €

Čo s Premium profilom získate?


Ušetríte v priemere 500 € za províziu.

Na Bezrealitky sa jednáte priamo s majiteľmi nehnuteľností, nie je potrebné hradiť províziu realitným maklérom. Za jednorazových 5 € získate Premium profil, ktorý vám ušetrí priemerných 500 € za províziu. Premium profil vám platí 3 mesiace, počas ktorých môžete reagovať na neobmedzené množstvo inzerátov.

Získate potvrdenie o bezdlžnosti ZADARMO

Mnoho majiteľov sa už stretlo so záujemcami, ktorí si neplnili svoje platobné povinnosti. Prednosť teda dávajú záujemcom, ktorí majú potvrdenie o bezdlžnosti. S Premium profilom si vygenerujete vaše potvrdenie o bezdlžnosti ZADARMO.

Zvýšte šance na získanie žiadaného prenájmu

Majitelia žiadaných nehnuteľností prenajímaných za slušné nájomné nemajú o záujemcov núdzu. Zvýšte svoje šance na ulovenie hľadaného prenájmu. S Premium profilom získate možnosť vyplnenia osobných údajov, ktoré v očiach majiteľov zvýšia vašu dôveryhodnosť.

Garancia predĺženia

Niečo nedopadlo podľa predstáv? Potrebujete viac času? Dajte nám vedieť pred koncom platnosti Premium profilu, platnosť vám ZADARMO predĺžime a poradíme, ako svoje šance zvýšiť

7 hodín

obvykle trvá, kým byt v Bratislave získa svojho prvého záujemcu

500 €

priemerne ušetríte na provízii realitných kancelárií

5x rýchlejšie

nájdete svoje vysnívané bývanie

3 mesiace

využívate výhody Premium profilu

Získajte vysnívaný prenájom
bez provízie.

Ušetrite priemerných 500 € za províziu a zaplaťte len 5 €. Kontaktujte neobmedzené množstvo majiteľov počas 3 mesiacov.

Občas sa nás pýtate

Na Bezrealitky jednáte s priamymi majiteľmi a nehradíte tak províziu realitnej kancelárii. Provízia za prenájom bytu v Bratislave je priemerne 500 €. Vy ale môžete zaplatiť iba 5 € za Premium profil, s ktorým máte väčšiu šancu zaujať majiteľa vyplneným profilom a ozvať sa mu skôr ako iní záujemcovia.

S Premium profilom uvidíte nové inzeráty skôr ako ostatní a budete tak môcť zareagovať medzi prvými. Záujemcovia s Premium profilom preto spravidla nájdu bývanie až 5x rýchlejšie ako záujemcovia bez Premium členstva, a to hlavne vďaka aktívnemu strážnemu psovi.

Premium profil pre reakcie na inzeráty s nehnuteľnosťami, ktoré sú na predaj, nie je potrebný. Platený profil s možným overením bezdlžnosti a informáciami o záujemcovi je dôležitý pri prenájme. Je to z toho dôvodu, že majitelia potrebujú vedieť, komu byt prenajímajú a či bude ich majetok v dobrých rukách. S Premium profilom si môžete vytvoriť jedno overenie bezdlžnosti osoby.

Nie, ide o jednorazovú platbu profilu, ktorý je platný po dobu 3 mesiacov.

Veľa majiteľov sa už stretlo s ľuďmi, ktorí neplnili svoje platobné povinnosti. Presvedčte majiteľa, že vy ste ten správny záujemca pomocou overenia bezdlžnosti! Potvrdenie bezdlžnosti môžete zadarmo získať priamo v rámci vášho Premium profilu v rozhraní Moje Bezrealitky, v sekcii Nastavenia profilu.

Pre svoje overenie budete musieť zadať meno, priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo a adresu trvalého bydliska. Základné údaje overujeme v Databáze Registra Nájomníkov, Centrálnom registri exekúcií, Registri úpadcov a zoznamoch dlžníkov Sociálnej poisťovne a VZP.

V rámci nášho overenia je možné preveriť aj právnickú osobu/SZČO ako spoľahlivého platiteľa DPH, stačí zadať IČO alebo DIČ. Celý výpis si môžete stiahnuť v PDF súbore a majiteľovi tento dokument zaslať ako potvrdenie vašej bezdlžnosti. Majiteľ pri vašom profile tiež uvidí príznak „Overený záujemca“.

Niečo nedopadlo podľa predstáv? Potrebujete viac času? Dajte nám vedieť pred koncom platnosti Premium profilu, platnosť vám ZADARMO predĺžime a poradíme, ako svoje šance zvýšiť

Z princípu som nechcel platiť províziu za realitného makléra. Tu som jednorazovo zaplatil 5 € a mohol som písať priamo majiteľom bytov. Ušetrených 500 € padlo na novú sedačku.

Miloš Koudelka

1 / 0