Zobraziť mapu
Domy na predaj • 5+1
(314 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domu, Brandenbursko
- 5+1
- 103 m²
- 762 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
600 000 €(5 825 € / m²)
Predaj domuKöln Volkhoven/Weiler Volkhoven/Weiler Nordrhein-Westfalen 50765
- 5+1
- 144 m²
- 346 m²
MHD do minúty pešo
745 000 €(5 174 € / m²)
Predaj domuPettenkofer Str. 21 Weichering OT Lichtenau Lichtenau Bayern 86706
- 5+1
- 125 m²
- 425 m²
MHD 6minút pešo • Parkovanie • Garáž
519 000 €(4 152 € / m²)
Predaj domuUrnenfeldstraße 13 Hamm Nordrhein-Westfalen 59077
- 5+1
- 163 m²
- 580 m²
MHD 6minút pešo • Parkovanie
445 000 €(2 730 € / m²)
Predaj domuGertrud minus von minus Lee minus Ford minus Straße 13 Koblenz Koblenz Rheinland-Pfalz 56077
- 5+1
- 160 m²
- 570 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
440 000 €(2 750 € / m²)
Predaj domuAnger 38, , Sasko-Anhaltsko
- 5+1
- 124 m²
- 300 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie • Garáž
54 000 €(435 € / m²)
Predaj domuBrunnenstr.2 Ottenhofen Ottenhofen Bayern 85570
- 5+1
- 150 m²
- 291 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
850 000 €(5 667 € / m²)
Predaj domuKaffeeberg 32, , Bavorsko
- 5+1
- 204 m²
- 928 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
1 249 000 €(6 123 € / m²)
Predaj domu, Šlezvicko-Holštajnsko
- 5+1
- 146 m²
- 815 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
399 999 €(2 740 € / m²)
Predaj domu, Hesensko
- 5+1
- 214 m²
- 471 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
1 290 000 €(6 028 € / m²)
Predaj domuIngolstadt Etting Bayern 85055
- 5+1
- 128 m²
- 282 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
690 000 €(5 391 € / m²)
Predaj domuNürnberg Gärten hinter der Veste Bayern 90408
- 5+1
- 135 m²
- 150 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie
849 000 €(6 289 € / m²)