Zobraziť mapu
Domy na predaj • 5+1
(313 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domuFrankfurt am Main Niederursel Hessen 60439
- 5+1
- 142 m²
- 154 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
850 000 €(5 986 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 120 m²
- 249 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
545 000 €(4 542 € / m²)
Predaj domuMarquartstein Marquartstein Bayern 83250
- 5+1
- 170 m²
- 259 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
649 000 €(3 818 € / m²)
Predaj domuJohanniterweg 39 Mönchengladbach Innenstadt Nordrhein-Westfalen 41065
- 5+1
- 134 m²
- 239 m²
MHD 7minút pešo • Garáž
660 000 €(4 925 € / m²)
Predaj domuFeldkirchen-Westerham Feldkirchen Bayern 83620
- 5+1
- 150 m²
- 180 m²
Škola 2 minúty autom • Parkovanie
999 500 €(6 663 € / m²)
Predaj domuTrebbower Str. 11 Schwerin Warnitz Mecklenburg-Vorpommern 19055
- 5+1
- 250 m²
- 2284 m²
MHD 3 minúty autom • Parkovanie
679 000 €(2 716 € / m²)
Predaj domu, Dolné Sasko
- 5+1
- 175 m²
- 711 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
450 000 €(2 571 € / m²)
Predaj domuRieslingweg 21 Ulm Ulm Baden-Württemberg 89075
- 5+1
- 120 m²
- 512 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
445 000 €(3 708 € / m²)
Predaj domuLüninghauser Str. 111, , Dolné Sasko
- 5+1
- 174 m²
- 789 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
680 000 €(3 908 € / m²)
Predaj domuMagdeburg Stadtfeld Sachsen-Anhalt 39110
- 5+1
- 115 m²
- 208 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
425 000 €(3 696 € / m²)