Zobraziť mapu
Domy na predaj • 5+1
(313 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domuAm Sandberg 12, , Brandenbursko
- 5+1
- 122 m²
- 419 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
467 000 €(3 828 € / m²)
Predaj domuSchulstraße 12, , Hesensko
- 5+1
- 237 m²
- 700 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
179 000 €(755 € / m²)
Predaj domu, Šlezvicko-Holštajnsko
- 5+1
- 116 m²
- 536 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
599 000 €(5 164 € / m²)
Predaj domu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 5+1
- 151 m²
- 373 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
519 000 €(3 437 € / m²)
Predaj domu, Šlezvicko-Holštajnsko
- 5+1
- 154 m²
- 605 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
649 000 €(4 214 € / m²)
Predaj domuHoppegartenring 119, , Dolné Sasko
- 5+1
- 158 m²
- 286 m²
MHD 4 minúty pešo • Garáž
485 000 €(3 070 € / m²)
Predaj domu, Dolné Sasko
- 5+1
- 146 m²
- 546 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
425 000 €(2 911 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 129 m²
- 423 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
499 000 €(3 868 € / m²)