Zobraziť mapu
Domy na predaj • 5+1
(313 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 123 m²
- 260 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
599 500 €(4 874 € / m²)
Predaj domu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 5+1
- 172 m²
- 539 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž
420 000 €(2 442 € / m²)
Predaj domuGerolfing Gerolfing Bayern 85049
- 5+1
- 154 m²
- 234 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
855 000 €(5 552 € / m²)
Predaj domuGröditzberg 39 Solingen Solingen Nordrhein-Westfalen 42699
- 5+1
- 120 m²
- 255 m²
MHD 4 minúty pešo • Garáž
398 000 €(3 317 € / m²)
Predaj domuBrunnthal Faistenhaar Bayern 81379
- 5+1
- 153 m²
- 206 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
999 900 €(6 535 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 123 m²
- 365 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
519 701 €(4 225 € / m²)
Predaj domu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 5+1
- 134 m²
- 262 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
565 000 €(4 216 € / m²)
Predaj domuCottbus Cottbus Brandenburg 03042
- 5+1
- 140 m²
- 801 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
498 000 €(3 557 € / m²)
Predaj domuAlpenrosenweg 64a Hamburg Eidelstedt Hamburg 22523
- 5+1
- 156 m²
- 445 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie
795 000 €(5 096 € / m²)
Predaj domuBerlin Heiligensee Berlin 13503
- 5+1
- 230 m²
- 763 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie
1 590 000 €(6 913 € / m²)