Zobraziť mapu
Domy na predaj • 4+1
(205 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 4+1
- 172 m²
- 483 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
649 000 €(3 773 € / m²)
Predáva Bezrealitky
Predaj domuVracovská, Bzenec - Bzenec, Jihomoravský kraj
- 4+1
- 127 m²
- 1083 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Pivnica 32,9 m²
5 390 000 CZK(42 441 CZK / m²)
Predáva Bezrealitky
Predaj domuJečmínkova, Chropyně - Chropyně, Zlínský kraj
- 4+1
- 151 m²
- 554 m²
Vybavené • Garáž • Pivnica 8 m² • Terasa 25 m²
5 890 000 CZK(39 007 CZK / m²)
Predaj domuNad Rybníkem, Protivín - Protivín, Jihočeský kraj
- 4+1
- 120 m²
- 755 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Pivnica 40 m²
4 290 000 CZK(35 750 CZK / m²)
Predaj domuNad Ostrůvkem, Pozořice - Pozořice, Jihomoravský kraj
- 4+1
- 321 m²
- 946 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 6 m²
9 450 000 CZK(29 439 CZK / m²)
Predaj domuIngolstadt Ingolstadt Bayern 85055
- 4+1
- 105 m²
- 265 m²
MHD do minúty pešo
559 000 €(5 324 € / m²)
Predaj domu, Brandenbursko
- 4+1
- 110 m²
- 2093 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
689 000 €(6 264 € / m²)
Predaj domu, Dolné Sasko
- 4+1
- 124 m²
- 555 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
440 000 €(3 548 € / m²)
Predaj domuKoryčany - Lískovec, Zlínský kraj
- 4+1
- 180 m²
- 100 m²
Vybavené • Lodžia 13,1 m²
4 400 000 CZK(24 444 CZK / m²)
Predaj domuOndratice - Ondratice, Olomoucký kraj
- 4+1
- 180 m²
- 281 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie
6 290 000 CZK(34 944 CZK / m²)
Predaj domuDelmenhorst Delmenhorst Niedersachsen 27753
- 4+1
- 105 m²
- 140 m²
MHD 7minút pešo • Garáž
359 500 €(3 424 € / m²)
Predaj domuWickrath Wickrath Nordrhein-Westfalen 41189
- 4+1
- 98 m²
- 625 m²
MHD 1 minúta pešo
325 000 €(3 316 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov