Prenájom domuSpádová, Kamenice - Štiřín, Středočeský kraj
- 4+kk
- 93 m²
- 300 m²
MHD 1 minúta autom • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Terasa 12 m²
40 000 CZK + 6 000 CZK(430 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(194 nehnuteľností)
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
MHD 1 minúta pešo • Garáž
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
MHD 1 minúta pešo • Garáž
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
MHD 1 minúta pešo • Balkón 5 m² • Terasa 6 m²
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov