Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajNemeckoDolné SaskoRegion HannoverHannover

(8 nehnuteľností)

Predaj bytu, Dolné Sasko

• 3+1
  • 68 m²

MHD 4 minúty pešo

245 000 € + 225 €(3 603 € / m²)

Predaj bytu, Dolné Sasko

• 2+1
  • 53 m²

MHD 1 minúta pešo

142 000 € + 132 €(2 679 € / m²)

Predaj bytu, Dolné Sasko

• 2+1
  • 52 m²

MHD 2 minúty pešo

205 000 €(3 942 € / m²)

Predaj bytu, Dolné Sasko

• 2+1
  • 50 m²

MHD 3 minúty pešo

220 000 € + 129 €(4 400 € / m²)

Predaj bytu, Dolné Sasko

• 3+1
  • 83 m²

MHD 2 minúty pešo • Parkovanie

239 000 € + 335 €(2 880 € / m²)

Predaj bytu, Dolné Sasko

• 3+1
  • 85 m²

MHD 1 minúta pešo • Garáž

279 000 €(3 282 € / m²)