Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj4+1

(200 nehnuteľností)

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 4+1
  • 129 m²

MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž

469 000 € + 458 €(3 636 € / m²)

Predaj bytu, Bavorsko

• 4+1
  • 105 m²

MHD 1 minúta pešo • Parkovanie

320 000 € + 300 €(3 048 € / m²)

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 4+1
  • 102 m²

MHD 4 minúty pešo • Výťah • Garáž

349 000 € + 300 €(3 422 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 4+1
  • 150 m²

MHD 1 minúta pešo • Garáž

463 000 €(3 087 € / m²)

Predaj bytuBremen Walle Bremen 28217

• 4+1
  • 144 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah • Garáž

945 000 € + 365 €(6 563 € / m²)