Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj4+1

(200 nehnuteľností)

Nový

Predaj bytu, Meklenbursko-Predpomoransko

• 4+1
  • 199 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž

760 000 € + 360 €(3 819 € / m²)

Predáva Bezrealitky

Predáva Bezrealitky

Nový

Predaj bytuPod Harfou, Praha - Vysočany

• 4+1
  • 143 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 7 m² • Terasa 15 m²

18 490 000 CZK(129 301 CZK / m²)