Zobraziť mapu
Byty na predaj • 3-izbový
(750 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuLuisenstr. 2 Nürnberg Gleißhammer Bayern 90478
- 3+1
- 67 m²
MHD 3 minúty pešo
199 000 € + 246 €(2 970 € / m²)
Predaj bytuSommerstraße 9 Karlsfeld Karlsfeld Bayern 85757
- 3+kk
- 87 m²
MHD 3 minúty pešo • Garáž
460 000 € + 389 €(5 287 € / m²)
Predaj bytuBonn Duisdorf Nordrhein-Westfalen 53123
- 3+1
- 70 m²
MHD 1 minúta pešo
299 500 € + 292 €(4 279 € / m²)
Predaj bytuMörikestr.28, , Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 80 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
297 000 € + 260 €(3 713 € / m²)
Predaj bytuLessingstr. Berlin Wilhelmsruh Berlin 13158
- 3+1
- 55 m²
MHD do minúty pešo • Výťah
254 900 € + 369 €(4 635 € / m²)
Predaj bytuSteindamm 5, , Šlezvicko-Holštajnsko
- 3+1
- 83 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Garáž
389 000 € + 379 €(4 687 € / m²)
Predaj bytuBerlin Tiergarten Berlin 10785
- 3+1
- 75 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah
655 000 € + 374 €(8 733 € / m²)
Predaj bytuFriedrich-Karl-Str. 135 Köln Niehl Nordrhein-Westfalen 50735
- 3+1
- 94 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah • Garáž
589 000 € + 327 €(6 266 € / m²)
Predaj bytuDachauerstr.419 München Moosach Bayern 80992
- 3+1
- 80 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah
539 000 € + 587 €(6 738 € / m²)
Predaj bytuBerlin Wedding Berlin 13351
- 3+kk
- 80 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
420 000 € + 423 €(5 250 € / m²)