Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj3-izbový

(751 nehnuteľností)

Developerský projekt

Predaj bytuPod Karlovem, Praha - Vinohrady

• 3+kk
  • 109 m²

MHD 2 minúty pešo • Novostavba • Výťah • Pivnica 1,6 m²

21 490 000 CZK(197 156 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuPod Karlovem, Praha - Vinohrady

• 3+kk
  • 106 m²

MHD 2 minúty pešo • Novostavba • Výťah • Pivnica 1,6 m²

5 999 000 CZK(56 594 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuPod Karlovem, Praha - Vinohrady

• 3+kk
  • 106 m²

MHD 2 minúty pešo • Novostavba • Výťah • Pivnica 1,6 m²

21 490 000 CZK(202 736 CZK / m²)

Nový

Predaj bytu, Brandenbursko

• 3+1
  • 94 m²

MHD 2 minúty pešo • Parkovanie

445 000 € + 610 €(4 734 € / m²)

Nový

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 3+1
  • 90 m²

MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž

429 000 € + 463 €(4 767 € / m²)

Nový

Predaj bytu, Hesensko

• 3+1
  • 68 m²

MHD 2 minúty pešo

135 000 € + 250 €(1 985 € / m²)