Zobraziť mapu
Byty na predaj • 3-izbový
(754 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuRoháčova, Praha - Žižkov
- 3+kk
- 79 m²
MHD 1 minúta pešo • Pivnica 2,4 m² • Lodžia 7 m²
12 590 000 CZK(159 367 CZK / m²)
Predaj bytuTupolevova, Praha - Letňany
- 3+kk
- 77 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 3,33 m² • Lodžia 9,23 m²
12 100 000 CZK(157 143 CZK / m²)
Predaj bytuNovákových, Praha - Libeň
- 3+1
- 106 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené
12 750 000 CZK(120 283 CZK / m²)
Predaj bytuPujmanové, Praha - Nusle
- 3+1
- 68 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah
9 990 000 CZK(146 912 CZK / m²)
Predaj bytuNový Křenov, Kájov - Kladné, Jihočeský kraj
- 3+1
- 82 m²
Garáž • Balkón 2 m² • Pivnica 10 m²
3 990 000 CZK(48 659 CZK / m²)
Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 86 m²
MHD 6minút pešo • Parkovanie
340 000 € + 310 €(3 953 € / m²)
Predaj bytuRomanstr München Neuhausen Bayern 80639
- 3+1
- 81 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
870 000 € + 487 €(10 741 € / m²)
Predaj bytuKöln Innenstadt Nordrhein-Westfalen 50677
- 3+1
- 70 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah
429 000 € + 201 €(6 129 € / m²)
Predaj bytuAlt-Lankwitz 36 Berlin Lankwitz Berlin 12247
- 3+1
- 79 m²
MHD 1 minúta pešo • Garáž
299 000 € + 526 €(3 785 € / m²)
Predaj bytuMünsterstraße 65, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 3+1
- 134 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
325 000 €(2 425 € / m²)
Predaj bytuKreuzstraße Osnabrück Nordrhein-Westfalen 49086
- 3+1
- 75 m²
MHD 1 minúta pešo
214 000 € + 107 €(2 853 € / m²)
Predaj bytuAlte Linner Str. 42 Krefeld Cracau Nordrhein-Westfalen 47799
- 3+1
- 101 m²
MHD 5minút pešo • Výťah • Garáž
219 000 € + 255 €(2 168 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov