Zobraziť mapu
Byty na predaj • 4+1
(200 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuAm alten Bahndamm 1, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 4+1
- 129 m²
MHD 7minút pešo • Výťah • Garáž
469 900 € + 500 €(3 643 € / m²)
Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 4+1
- 107 m²
MHD do minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž
520 000 € + 352 €(4 860 € / m²)
Predaj bytuRegenbogen 3 Leipzig Lausen Grünau Sachsen 04207
- 4+1
- 91 m²
MHD 1 minúta pešo
210 000 € + 253 €(2 308 € / m²)
Predaj bytuSchäferstr. 21, Wohnung, , Bádensko-Wurttembersko
- 4+1
- 77 m²
MHD 2 minúty pešo
339 000 € + 350 €(4 403 € / m²)
Predaj bytuNeumünster Neumünster Schleswig-Holstein 24534
- 4+1
- 95 m²
MHD do minúty pešo
215 000 € + 490 €(2 263 € / m²)
Predaj bytuMühlenstraße 8 Rostock Warnemünde Mecklenburg-Vorpommern 18119
- 4+1
- 143 m²
MHD 2 minúty pešo
723 000 € + 520 €(5 056 € / m²)
Predaj bytuVašátkova, Praha - Černý Most
- 4+1
- 98 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 10 m² • Lodžia 8 m²
7 490 000 CZK(76 429 CZK / m²)
Predaj bytuWiesbaden Wiesbaden Hessen 65185
- 4+1
- 157 m²
MHD 1 minúta pešo
729 000 € + 485 €(4 643 € / m²)
Predaj bytuMünchen Sendling-Westpark Bayern 81373
- 4+1
- 135 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Garáž
1 700 000 € + 850 €(12 593 € / m²)
Predaj bytuAm Briel 49, , Bádensko-Wurttembersko
- 4+1
- 107 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah • Garáž
490 000 € + 627 €(4 579 € / m²)