Zobraziť mapu
Byty na predaj • 3-izbový
(750 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuWichertstr. 69 Berlin Prenzlauer Berg Berlin 10439
- 3+1
- 112 m²
MHD 3 minúty pešo
810 000 € + 353 €(7 232 € / m²)
Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 81 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
349 000 €(4 309 € / m²)
Predaj bytuSchillerstraße 21 Berlin Charlottenburg Berlin 10625
- 3+1
- 77 m²
MHD 2 minúty pešo
488 000 € + 367 €(6 338 € / m²)
Predaj bytuEmil-Kollmar-Straße 5 Pforzheim Würm Baden-Württemberg 75181
- 3+1
- 72 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
255 000 €(3 542 € / m²)
Predaj bytuStettiner Str. 25, , Bádensko-Wurttembersko
- 3+kk
- 92 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
350 000 € + 372 €(3 804 € / m²)
Predaj bytuHagenbeckstr. 167 Hamburg Stellingen Hamburg 22527
- 3+kk
- 114 m²
MHD 5minút pešo • Výťah • Garáž
870 000 € + 550 €(7 632 € / m²)
Predaj bytu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 3+1
- 78 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
199 000 € + 330 €(2 551 € / m²)
Predaj bytuTeutonenweg / Ecke Rahweg Hamburg Niendorf Hamburg 22453
- 3+1
- 73 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
350 000 € + 445 €(4 795 € / m²)
Predaj bytu, Dolné Sasko
- 3+1
- 115 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž
429 000 €(3 730 € / m²)
Predaj bytuHamburg Altona-Nord Hamburg 22765
- 3+1
- 93 m²
MHD do minúty pešo • Výťah • Garáž
689 000 € + 398 €(7 409 € / m²)
Predaj bytuSpandauer Straße 149, , Brandenbursko
- 3+1
- 88 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah
330 000 € + 320 €(3 750 € / m²)
Predaj bytuHamburg Jenfeld Hamburg 22043
- 3+1
- 72 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
344 000 € + 263 €(4 778 € / m²)