Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj3-izbový

(754 nehnuteľností)

Nový

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 3+1
  • 80 m²

MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž

365 000 € + 394 €(4 563 € / m²)

Nový

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 3+1
  • 87 m²

MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž

239 000 € + 346 €(2 747 € / m²)

Nový

Predaj bytu, Porýnie-Falcko

• 3+1
  • 118 m²

MHD 2 minúty pešo • Parkovanie

270 000 € + 120 €(2 288 € / m²)

Nový

Predaj bytu, Dolné Sasko

• 3+1
  • 71 m²

MHD 1 minúta pešo

170 000 € + 206 €(2 394 € / m²)

Nový

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 3+1
  • 80 m²

MHD do minúty pešo • Výťah • Parkovanie

269 000 € + 345 €(3 363 € / m²)