Zobraziť mapu
Domy na predaj • Nemecko • Bádensko-Wurttembersko
(190 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 3+1
- 64 m²
- 687 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
225 000 €(3 516 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 240 m²
- 297 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
755 000 €(3 146 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 253 m²
- 820 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
995 000 €(3 933 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 6+1
- 164 m²
- 400 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
320 000 €(1 951 € / m²)
Predaj domuHainbuchenweg, 36, , Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 114 m²
- 314 m²
MHD 8minút pešo • Parkovanie • Garáž
555 000 €(4 868 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 141 m²
- 190 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
639 000 €(4 532 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 140 m²
- 380 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
375 000 €(2 679 € / m²)
Predaj domuAm Schwefelgraben 3, , Bádensko-Wurttembersko
- 7+1
- 176 m²
- 551 m²
MHD 6minút pešo • Parkovanie • Garáž
630 000 €(3 580 € / m²)
Predaj domuSchutzenstrasse, 21/1, , Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 120 m²
- 365 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
485 000 €(4 042 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 163 m²
- 753 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
550 000 €(3 374 € / m²)
Predaj domuFreiburg im Breisgau Tiengen Baden-Württemberg 79112
- 375 m²
- 710 m²
MHD 1 minúta pešo
1 220 000 €(3 253 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 332 m²
- 637 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
980 000 €(2 952 € / m²)
Predaj domuStuttgart Vaihingen Baden-Württemberg 70569
- 6+1
- 127 m²
- 195 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
750 000 €(5 906 € / m²)