Zobraziť mapu
Domy na predaj • Nemecko • Bádensko-Wurttembersko
(188 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 170 m²
- 475 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
630 000 €(3 706 € / m²)
Predaj domuHornbergstraße 38, , Bádensko-Wurttembersko
- 7+1
- 162 m²
- 254 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
540 000 €(3 333 € / m²)
Predaj domuStuttgart Bad Cannstatt Baden-Württemberg 70374
- 442 m²
- 582 m²
MHD 3 minúty pešo • Garáž
1 690 000 €(3 824 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 208 m²
- 310 m²
MHD 6minút pešo • Parkovanie
560 000 €(2 692 € / m²)
Predaj domuTeckstr.8, , Bádensko-Wurttembersko
- 6+kk
- 142 m²
- 426 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
589 000 €(4 148 € / m²)
Predaj domuSt. Georg-Str.4A, , Bádensko-Wurttembersko
- 6+1
- 184 m²
- 423 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
639 000 €(3 473 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 6+1
- 137 m²
- 423 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
415 000 €(3 029 € / m²)
Predaj domuStuttgart Heumaden Baden-Württemberg 70619
- 5+kk
- 150 m²
- 298 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
890 000 €(5 933 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 224 m²
- 618 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
749 000 €(3 344 € / m²)
Predaj domuAm Leurenberg 18, , Bádensko-Wurttembersko
- 7+1
- 192 m²
- 145 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
500 000 €(2 604 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 7+kk
- 193 m²
- 505 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
690 000 €(3 575 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 6+1
- 150 m²
- 156 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
629 000 €(4 193 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 6+1
- 152 m²
- 1541 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
810 000 €(5 329 € / m²)