Zobraziť mapu
Domy na predaj • 5+1
(313 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 5+1
- 140 m²
- 190 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
499 000 €(3 564 € / m²)
Predaj domuBremen-Radio Bremen Radio Bremen Bremen 28329
- 5+1
- 175 m²
- 500 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
675 000 €(3 857 € / m²)
Predaj domuBerlin Mahlsdorf Berlin 12623
- 5+1
- 147 m²
- 1034 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
754 000 €(5 129 € / m²)
Predaj domu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 5+1
- 145 m²
- 159 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
659 000 €(4 545 € / m²)
Predaj domuRostock Brinckmansdorf Mecklenburg-Vorpommern 18055
- 5+1
- 130 m²
- 202 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie
525 000 €(4 038 € / m²)
Predaj domu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 5+1
- 171 m²
- 330 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
575 000 €(3 363 € / m²)
Predaj domu, Dolné Sasko
- 5+1
- 182 m²
- 558 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
450 000 €(2 473 € / m²)
Predaj domuU brůdku, Lužná - Lužná u Rakovníka, Středočeský kraj
- 5+1
- 122 m²
- 3901 m²
Parkovanie • Garáž • Pivnica 20 m² • Terasa 20 m²
19 900 000 CZK(163 115 CZK / m²)
Predaj domuSeepromenade 40b, , Brandenbursko
- 5+1
- 143 m²
- 350 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
695 000 €(4 860 € / m²)
Predaj domuNeusser Straße 66, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 5+1
- 119 m²
- 264 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
579 000 €(4 866 € / m²)
Predaj domuHüttlingerstraße 17, , Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 120 m²
- 1061 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
419 000 €(3 492 € / m²)