
Predaj bytu 2+1 • 50 m² bez realitkyFrankfurt am Main Rödelheim Hessen 60489
Na predaj je prenajatý dvojizbový byt s približne 49,62 m² obytnou plochou v Schmittener Straße vo Frankfurte nad Mohanom. Byt sa nachádza v 2. poschodí udržiavaného viacrodinného domu a disponuje balkónom a príslušnou pivnicou.
Byt je v udržiavanom a zmodernizovanom stave. Podľa dostupných informácií boli mimo iného vymenené elektroinštalácie, zmodernizovaná kúpeľňa, inštalované nové vnútorné dvere, položené nové podlahové krytiny a natreté steny a stropy. Pôdorys bol zmysluplne upravený a ponúka dobre využiteľné rozdelenie priestorov.
Obývacia časť je svetlá a priestranná a ponúka priestor pre bývanie a stravovanie. Spálňa je taktiež prakticky riešená. Kuchyňa je funkčne zariadená. Balkón je orientovaný na zadný dvor a vytvára príjemnú vonkajšiu časť. Okná v oblasti kuchyne a obývačky sú orientované na Schmittener Straße.
Existujúca kuchyňa, elektrospotrebiče a nábytok patria nájomníčke a nie sú súčasťou predávaného majetku. Byt sa predáva v súčasnom prenajatom stave a je preto vhodný najmä pre kapitálových investorov, ktorí hľadajú udržiavanú existujúcu nehnuteľnosť v dobre napojenom frankfurtskom prostredí.
Budova bola podľa dostupných informácií zovrchu zmodernizovaná v rokoch 2013 až 2014. V rámci týchto opatrení boli aj balkóny doplnené či zmodernizované. Celkovo je obytný komplex udržiavaný. Kúrenie prebieha prostredníctvom diaľkového tepla.
Lokalita ponúka krátke vzdialenosti k metru, k stanici Rödelheimer Bahnhof, k obchodným možnostiam ako aj k blízkym zeleným a rekreačným plochám. Predaj je plánovaný od 30.06.2026.
Výťah a vlastné parkovacie miesta nie sú k dispozícii.
Predaj prebieha súkromne a bez maklérskeho poplatku. Všetky informácie sú poskytované podľa najlepších vedomostí a presvedčení, no bez záruky.
Byt sa nachádza v Schmittener Straße vo Frankfurte nad Mohanom, v dobre prepojenej lokalite v oblasti Rödelheim/Hausen. Okolie ponúka atraktívnu kombináciu mestskej infraštruktúry, krátke trasy do centra mesta a blízke zelené a rekreačné plochy.
Stanica metra Hausener Weg je dostupná pešo za niekoľko minút. Odtiaľ premáva linka U7 medzi Praunheim Heerstraße a Enkheim. Medzi dôležité zastávky linky patria mimo iného Industriehof, Bockenheimer Warte, Westend, Alte Oper, Hauptwache, Konstablerwache, Zoo, Eissporthalle/Festplatz a Enkheim. Vďaka tomu sú frankfurtské centrum, Hauptwache a Konstablerwache pohodlne dostupné bez prestupu.
Okrem toho existuje aj dobré autobusové napojenie prostredníctvom linky M34, ktorá premáva mimo iného smerom k Bornheim Mitte a Gallus Mönchhofstraße. Tým sú ďalšie mestské časti a dôležité prepojnice rýchlo dostupné. Stanica Frankfurt-Rödelheim je taktiež dostupná pešo a ponúka spojenie na linky S-Bahn S3, S4 a S5.
Aj pre vodičov je lokalita veľmi výhodná. Cez blízku diaľnicu A66 je rýchle spojenie na Westkreuz Frankfurt, A5, Eschborner Dreieck a A648. Frankfurtská výstava, letisko Frankfurt, Eschborn a okolitá hospodárska zóna v regióne Rýn-Majnsko sú taktiež dobre dostupné.
Obchody pre každodenné potreby sa nachádzajú v blízkosti. REWE trh je dostupný pešo len za niekoľko minút. Rödelheimer Zentrum je tiež dostupné pešo a ponúka gastronomiu, drogériu, špecializované obchody a ďalšie zariadenia každodenného života.
Pre voľný čas a oddych sa v okolí nachádzajú mimo iného rieka Nidda, Solmspark, hrad Rödelheim, Biegwald, Brentanobad, vonkajší bazén Hausen a štadión pri Brentanobad so športoviskami Rot-Weiss Frankfurt.
Byt bol v roku 2024 zrenovovaný a nachádza sa v udržiavanom, zmodernizovanom stave. V rámci rekonštrukcie bola elektroinštalácia úplne obnovená, inštalované nové vnútorné dvere, zrekonštruovaná kúpeľňa, položené nové podlahové krytiny a steny aj stropy boli úplne natreté.
K bytu patrí balkón a pivnica. Kúrenie prebieha prostredníctvom diaľkového tepla.
Existujúca kuchyňa, elektrospotrebiče a nábytok patria nájomníčke a nie sú súčasťou predávaného majetku. Byt sa predáva v súčasnom prenajatom stave.
Výťah a vlastné parkovacie miesta nie sú k dispozícii. Všetky informácie sú poskytované podľa najlepších vedomostí a presvedčení, no bez záruky.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Poschodie | 2. poschodie |
| Úžitková plocha | 50 m² |
| Dostupné od | 9. 5. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 1021457 |
| Cena za jednotku | 5 200 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| MHD 1 minúta pešo |
| Pivnica |
V okolí nehnuteľnosti nájdete




Predaj bytuGerhart-Hauptmann-Ring 123 Frankfurt am Main Niederursel Hessen 60439- 2+1
- 56 m²
229 000 € + 150 €
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.













