Zdá sa, že došlo k problému s pripojením alebo na serveri dochádza k údržbe. Funkcia webu môže byť obmedzená.

Sme Bezrealitky

Sme tí, ktorí revolučne zmenili spôsob predaja, prenájmu a výberu nehnuteľností na ceste k vysnenému bývaniu.

O nás

Ako to celé začalo

Už v roku 2007 sme vstúpili do sviežich vôd online podnikania vo svete realít. A za tie roky sme sa stali najväčším portálom, ktorý prepája majiteľov a záujemcov. Vďaka znalostiam a vytrvalosti dnes zaisťujeme pätinu všetkých realitných transakcií v Česku. Od roku 2019 pôsobíme aj na Slovensku a v pláne sú aj ďalšie krajiny.

Čo je naša hlavná motivácia

Naším cieľom je robiť veci rýchlejšie, lepšie a jednoduchšie. Vytvorili sme službu, s pomocou ktorej dokáže každý sám predať alebo prenajať svoj dom, byt, garáž, pozemok alebo kanceláriu. A kde záujemcovia o kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti dostanú šancu dohovoriť sa priamo s majiteľom.

S nami máte na výber

Keď predávate alebo prenajímate s nami, môžete si vybrať, čo všetko zvládnete sami a s čím potrebujete pomôcť. Ponúkame teda nielen inzerciu, ale aj balíčky právnych služieb alebo kompletné zaistenie predaja.
A ak vlastníte investičný byt v Prahe, vieme zaistiť aj jeho správu.

Naše vízie a plány do budúcnosti

Pokračujeme v tom, aby bol realitný trh transparentný, jednoduchý a čo najférovejší. A taká vízia je aj celej našej skupiny EHS, ktorá spája skúsených realitných profesionálov.

My

Na trhu sme od roku 2007. Svet bývania meníme k lepšiemu.

Myslíme si, že realitný trh by mal byť transparentný, férový a proklientský a každým dňom na tom pracujeme. Každý mesiac predáme v priemere 800 nehnuteľností a takmer 4 000 nehnuteľností prenajmeme.
Môže byť medzi nimi aj tá vaša.

Rozhovor s naším CEO

Martin Ponzer sa rozhovoril o službe Bezrealitky

CEO

Kontakt

Bezrealitky s.r.o.

Karolinská 661/4
186 00 — Praha 8

Dátová schránka: ebm2xx8

IČ 08063168, DIČ CZ08063168
OR Mestského súdu v Prahe — Oddiel C — vložka 312155