Zdá sa, že došlo k problému s pripojením alebo na serveri dochádza k údržbe. Funkcia webu môže byť obmedzená.

Ľahko a bezpečne

Ponúknite svoju nehnuteľnosť ostatným

S nami máte na výber. Nehnuteľnosť môžete predať alebo prenajať sami, alebo vám s tým radi pomôžeme v rámci našich služieb.

Poďme na to

S Bezrealitky sa vám otvárajú nové možnosti

Predajte či prenajímajte moderne

Inzerujte po vlastnej osi

Celý proces predaja či prenájmu môžete vyriešiť kompletne po vlastnej osi cez našu platformu. Inzerát vytvoríte v priebehu 10 minút, zvolíte inzertný balíček a potom už len vyberáte vhodného záujemcu. Počas predaja vám v našom Centre služieb ponúkame užitočné doplnkové služby – napr. Nájomnú zmluvu od prevereného advokáta či Overenie bezdlžnosti nájomcu.

Využite komunikačnú platformu

Komunikácia so záujemcami nemôže byť jednoduchšia. Všetky konverzácie a správy máte na jednom mieste. Konverzácie môžete organizovať, filtrovať, štítkovať, prípadne si so záujemcom vymieňať najrôznejšie dokumenty. Alebo môžete priamo cez platformu nehnuteľnosť rezervovať vybranému záujemcovi.

Pomôžeme vám s veľkými vecami

Udržiavať zmluvy podľa aktuálnych predpisov môže byť fuška.

Využite tú našu.

Chcete sa vyhnúť nesolventným záujemcom o bývanie?

Overte si ich!

Ste už pripravení vložiť svoj prvý inzerát?

Krok po kroku vás povedieme, aby váš inzerát obsahoval všetko, čo potenciálny záujemca chce vedieť.

Občas sa nás pýtate

Celý proces predaja môžete vyriešiť kompletne po vlastnej osi cez našu platformu. Využite službu “Inzercia”.
S Bezrealitky máte na výber. Celý proces predaja môžete vyriešiť kompletne po vlastnej osi cez našu platformu. Využite službu “Inzercia”. V priebehu prenájmu vám v našom Centre služieb ponúkame užitočné doplnkové služby - napr. Nájomnú zmluvu od prevereného advokáta alebo Overenie bezdlžnosti nájomcu.
Áno, inzercia na Bezrealitky je spoplatnená. Ako jeden z najväčších špecializovaných realitných portálov ponúkame majiteľom nielen priestor na inzerciu, ale aj obsiahlu základňu záujemcov o bývanie. Vďaka kontinuálnemu vývoju platformy môžeme poskytnúť moderné a intuitívne prostredie pre správu inzerátov, komunikačnú platformu pre interakciu so záujemcami, množstvo doplnkových služieb pre ľahký predaj či prenájom a mnoho ďalšieho. V prípade ťažkostí sa môžete obrátiť na naše klientske centrum, ktoré vám rado pomôže.