Zobraziť mapu
Byty na predaj • Nemecko • Schleswig-Holstein
(28 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuRiesebyer Strasse 20a, , Šlezvicko-Holštajnsko
- 3+1
- 100 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie
385 000 € + 500 €(3 850 € / m²)
Predaj bytu, Šlezvicko-Holštajnsko
- 3+1
- 93 m²
MHD 5minút pešo • Výťah • Garáž
439 000 € + 350 €(4 720 € / m²)
Predaj bytuEckernförder Str. 56 Kiel Schreventeich Schleswig-Holstein 24116
- 3+1
- 82 m²
MHD 1 minúta pešo
365 000 € + 250 €(4 451 € / m²)
Predaj bytuNeumünsterstrasse 19, , Šlezvicko-Holštajnsko
- 3+1
- 85 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
175 000 € + 395 €(2 059 € / m²)
Predaj bytuKellenhusen Kellenhusen (Ostsee) Schleswig-Holstein 23746
- 4+1
- 35 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
259 000 € + 415 €(7 400 € / m²)
Predaj bytuPalstek 2, , Šlezvicko-Holštajnsko
- 1+1
- 28 m²
MHD 5minút pešo • Výťah
135 000 € + 125 €(4 821 € / m²)
Predaj bytu, Šlezvicko-Holštajnsko
- 2+1
- 52 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
269 000 € + 380 €(5 173 € / m²)
Predaj bytuErleneck 7, , Šlezvicko-Holštajnsko
- 2+1
- 61 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah
289 000 € + 250 €(4 738 € / m²)
Predaj bytuSierksdorf Sierksdorf Schleswig-Holstein 23730
- 2+kk
- 52 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž
199 500 € + 480 €(3 837 € / m²)
Predaj bytuStrandhaferweg 6, , Šlezvicko-Holštajnsko
- 2+1
- 49 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Parkovanie
239 000 € + 223 €(4 878 € / m²)
Predaj bytuSierksdorf Sierksdorf Schleswig-Holstein 23730
- 1+kk
- 41 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
350 000 € + 270 €(8 537 € / m²)
- Predchádzajúci
- 1
- 2Aktuálne