Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajNemeckoHesenskoMain-Kinzig-Kreis

(8 nehnuteľností)

Nový

Predaj bytu, Hesensko

• 2+1
  • 69 m²

MHD do minúty pešo • Výťah • Garáž

233 500 € + 314 €(3 384 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 4+1
  • 109 m²

MHD 2 minúty pešo • Garáž

290 000 € + 250 €(2 661 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 3+1
  • 90 m²

MHD 2 minúty pešo

250 000 € + 250 €(2 778 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 2+1
  • 52 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah

185 000 € + 314 €(3 558 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 2+1
  • 55 m²

MHD 2 minúty pešo

179 000 €(3 255 € / m²)