Zobraziť mapu
Byty na predaj • Nemecko • Brandenbursko
(13 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuPotsdam Brandenburger Vorstadt Berlin 14469
- 3+1
- 73 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
435 000 € + 480 €(5 959 € / m²)
Predaj bytuNeubauernstr 2a, , Brandenbursko
- 3+1
- 94 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie
349 000 € + 687 €(3 713 € / m²)
Predaj bytuBerliner Str. 109B, , Brandenbursko
- 3+1
- 69 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
360 000 € + 415 €(5 217 € / m²)
Predaj bytu, Brandenbursko
- 2+1
- 105 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
250 000 € + 280 €(2 381 € / m²)
Predaj bytuAm Waldesrand 6, , Brandenbursko
- 2+1
- 63 m²
MHD 3 minúty autom • Parkovanie
245 000 € + 220 €(3 889 € / m²)
Predaj bytuZum Teich 14a Potsdam Kirchsteigfeld Brandenburg 14880
- 2+1
- 61 m²
MHD 5minút pešo • Výťah
235 000 € + 367 €(3 852 € / m²)
Predaj bytuFrohnauer Weg 5, , Brandenbursko
- 3+1
- 89 m²
MHD 5minút pešo • Výťah • Parkovanie
345 000 € + 320 €(3 876 € / m²)
Predaj bytuTschudistraße 8c Potsdam - Neu-Fahrland Brandenburg 14476
- 2+1
- 67 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
440 000 €(6 567 € / m²)
Predaj bytuLindenstraße 7c, , Brandenbursko
- 3+1
- 100 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
549 000 €(5 490 € / m²)
Predaj bytuAm Rehgraben 5, , Brandenbursko
- 4+1
- 100 m²
MHD 3 minúty pešo • Garáž
500 000 € + 390 €(5 000 € / m²)
Predaj bytuSpandauer Straße 149, , Brandenbursko
- 3+1
- 88 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah
330 000 € + 320 €(3 750 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov