Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj3-izbový

(751 nehnuteľností)

Predaj bytuDělnická, Praha - Holešovice

• 3+kk
  • 86 m²

MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 5 m² • Terasa 21 m²

17 490 000 CZK(203 372 CZK / m²)

Predaj bytuKe Kapslovně, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 116 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 5,74 m² • Terasa 13,33 m²

18 200 000 CZK(156 897 CZK / m²)

Predaj bytuBoleslavova, Praha - Nusle

• 3+kk
  • 71 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 15,6 m²

15 800 000 CZK(222 535 CZK / m²)

Predaj bytuWaltariho, Praha - Hloubětín

• 3+kk
  • 75 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 6 m²

12 749 000 CZK(169 987 CZK / m²)

Predaj bytuBudějovická, Praha - Krč

• 3+1
  • 78 m²

MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 5 m²

11 780 000 CZK(151 026 CZK / m²)

Predaj bytuV Dolině, Praha - Michle

• 3+1
  • 91 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 7 m² • Pivnica 1 m²

11 750 000 CZK(129 121 CZK / m²)