
Predaj bytu 3+1 • 58 m² bez realitkyBerlin Britz Berlin 12347
Nižšie je preklad textu označeného XML tagom do slovenčiny:
--- Anglicky dole ---
Vitajte vo vašej novej nehnuteľnosti v žiadanej štvrti Neukölln, ktorá je vďaka svojej výbave a komplexnej rekonštrukcii perfektná ako pre vlastné bývanie, tak aj pre kapitálových investorov! Táto kompletne zásadne zrekonštruovaná 3-izbová bytosť z roku 2025 spája mestskú estetiku s technickou dokonalosťou. Nachádza sa v pohodlnom hornom prízemí udržiavanej bytovej budovy a ponúka dispozíciu, pri ktorej sa nevyhodí ani jeden meter štvorcový.
Byt bol s veľkou starostlivosťou o detaily premenený na moderný dizajnový objekt. Jeho celkový dizajnový koncept stavia na elegantných čiernych akcentoch, ktoré vytvárajú štýlový kontrast k jasným stenám.
Hlavné body rekonštrukcie 2025:
Luxusná kúpeľňa: Čistý pocit wellness s bezbariérovou dažďovou sprchou, kvalitnými obkladmi vo veľkom formáte a atmosférickým nepriamym osvetlením.
Technológia na úrovni novostavby: Celá elektrická inštalácia bola kompletne prebudovaná a okná boli zmodernizované podľa najnovších energetických štandardov.
Slnečný priestor: Obývacia miestnosť sa otvára na južný balkón – perfektne orientovaný k pokojnej zelenej ploche. Zároveň táto lokalita pôsobí príjemne aj vďaka tichému, zeleňou obklopenému vnútornému dvoru, ktorý ponúka hracie možnosti pre deti a vytvára rodinne prívetivú atmosféru.
Pre kapitálových investorov predstavuje tento objekt zriedkavú príležitosť na berlinkskej trhu:
Bez nájomnej regulácie: Vďaka komplexnej modernizácii a investíciám do jadrovej rekonštrukcie (podstatné zvýšenie hodnoty stavby) nie je prvý prenájom viazaný obmedzeniami ceny nájmu podľa § 556f BGB. Tu je preto možný prenájom za trhové podmienky.
Bez provízie: Kupujete priamo od vlastníka a ušetríte si obvyklú maklérsku províziu (cca 3,57 %).
Bez nutnosti ďalších rekonštrukcií: Dostávate „balík bez starostí“ – v nasledujúcich rokoch sa od tejto bytu neočakávajú žiadne väčšie údržbové zásahy.
-------
Byt sa nachádza v južnom Neukölln (Britz), lokalite, ktorá spája to najlepšie z dvoch svetov: pokoj ustáleného obytného prostredia a vynikajúcu dostupnosť do pulzujúcej časti štvrte na severe (MHD – cca 10 minút k Hermannplatzu, cca 25 minút k Alexanderplatzu).
Nákupy a každodenné potreby: Miestna ponuka je vynikajúca. Supermarkety ako EDEKA, Lidl a Netto Marken-Discount sú dosiahnuteľné pešo. Predajňa delikates „Dattelmann“ sa nachádza len cca 2 minúty chôdze (185 m) od bytu.
Perfektné spojenie: Bývate v dopravne výhodnej lokalite. Stanica metra U Grenzallee (U7) je vzdialená len cca 600 metrov a spája vás priamo s centrom mesta. Navyše, priamo pred dverami je aj autobusová zastávka. Pre vodičov je príjazd na diaľnicu vzdialený cca 5 minút (1,7 km).
Vzdelávanie a zdravotná starostlivosť: Infraštruktúra je ideálna pre rodiny. Predškolské zariadenia (napr. Kita Riesestraße, cca 6 minút) a školy (napr. Herman-Nohl-Schule, cca 7–9 minút) sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti. Aj nemocnica Vivantes Neukölln je vzdialená len 6 minút chôdze.
Voľný čas a relax: Slávna Britzer Garten a zelené plochy, ako napr. Teich Britz, vás pozývajú na oddych. Športoví nadšenci ocenia blízkosť tenisových klubov a fitness centier.
-------
Byt bol v roku 2025 kompletne a zásadne zrekonštruovaný. Celkové interiérové vybavenie bolo technicky aj esteticky povýšené na štandard novostavby.
Detaily špičkovej vybavenosti:
Okná a tiene: Vymenené všetky okná pre optimálnu energetickú efektívnosť a zvukovú izoláciu. Okrem toho sú všetky okná vybavené žalúziami, ktoré zaručujú zatemnenie a dodatočnú bezpečnosť.
Dizajnový koncept: Moderný interiér s čiernymi akcentmi – všetky kľučky, úchyty okien a armatury sú v matnej čiernej farbe, čím vytvárajú elegantný kontrast.
Elektrická inštalácia: Celá elektroinštalácia bola kompletne prebudovaná a spĺňa najnovšie technické štandardy (vrátane nových sérií spínačov).
Kúpeľňa: Luxusná kúpeľňa s bezbariérovou sprchou (rain shower), kvalitnými obkladmi vo veľkom formáte a atmosférickým nepriamym LED osvetlením.
Podlahy: Vo všetkých obytných miestnostiach boli položené kvalitné nové podlahové krytiny.
Steny: Všetky steny boli hladko omietnuté a čerstvo natreté.
Vonkajší priestor: Balkón s južnou orientáciou a zeleňový vnútorný dvor.
Ďalšie: K bytu patrí aj pivnica.
Tu nevzniká žiadny rekonštrukčný nárast – získavate „balík bez starostí“ podľa aktuálnych technických štandardov.
-------
Predaj bez provízie priamo od vlastníka.
Ušetríte si obvyklú maklérsku províziu vo výške cca 3,57 %, čím sa výrazne znížia vaše dodatočné náklady spojené s obstaraním nehnuteľnosti a zvýši sa návratnosť vlastného kapitálu.
Prosím, vezmite na vedomie: Objekt je odovzdávaný v neobsadenom stave a je vhodný ako pre vlastné bývanie, tak aj ako investícia (špeciálne možnosti odpočtov a voľné stanovenie nájomného pri prvom prenájme po komplexnej modernizácii odporúčajte konzultovať so svojím daňovým poradcom).
Termíny obhliadok: Obhliadky sú možné krátkodobo od 16.12. Prosím, zašlite mi dopyt cez kontaktný formulár s vaším telefónnym číslom a ja vás čo najskôr budem kontaktovať.
(Všetky údaje sú poskytnuté bez záruky a môžu sa meniť.)
-------
Ušetríte si obvyklú maklérsku províziu vo výške približne 3,57 %, čím výrazne znížite svoje dodatočné náklady na obstaranie a zvýšite návratnosť vlastného kapitálu.
Vezmite prosím na vedomie: Nehnuteľnosť je odovzdávaná v neobsadenom stave a je vhodná ako pre vlastné bývanie, tak aj ako investícia (špecifické možnosti odpočtov a voľné stanovenie nájomného pri prvom prenájme po komplexnej modernizácii odporúčajte konzultovať so svojím daňovým poradcom).
Termíny obhliadok: Obhliadky sú možné krátkodobo od 16. decembra. Prosím, pošlite mi dopyt cez kontaktný formulár s vaším telefónnym číslom a čoskoro vás budem kontaktovať.
(Všetky informácie sú bez záruky a môžu sa meniť.)
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Číslo inzerátu | 971195 |
| Úžitková plocha | 58 m² |
| Dostupné od | 8. 12. 2025 |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| PENB | E - Nehospodárne |
| Cena za jednotku | 6 414 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| MHD 1 minúta pešo |
| Pivnica |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.















