Zdá sa, že došlo k problému s pripojením alebo na serveri dochádza k údržbe. Funkcia webu môže byť obmedzená.

Ušetrite v priemere 800€ za províziu realitke

Neplaťte zbytočnú províziu realitnej kancelárii. S Bezrealitky rýchlo nájdete kvalitného nájomníka, ktorý je overený v 8 registroch vrátane registra exekúcií, insolvenčného registra a dlžníkov sociálneho poistenia.

Pre majiteľov

Férový nájom bez provízie

Ponuku spoločne vytvoríme do 10 minút a potom už len komunikujete na zabezpečenej platforme. Medzi záujemcami vám Bezrealitky pomôže nájsť toho najkvalitnejšieho a porovná aj ponúkanú výšku nájmu.

  • ušetríte v priemere 800€
  • overenie bezdlžnosti záujemcov
  • maximalizácia ceny nájmov
  • len relevantní záujemcovia
  • prví záujemcovia do hodiny

Ako to funguje?

Stačí len vyfotiť

Bezrealitky je na vašej strane a so všetkým vám pomôžeme. Vy si len pripravte fotky svojej nehnuteľnosti. Prenajať nikdy nebolo jednoduchšie.

Zverejníme ponuku

Na základe vložených parametrov vytvoríme atraktívny popis. Všetko zvládneme do 10 minút.

Vyberieme nájomcu

Bezrealitky vám odporučí kvalitných overených záujemcov a informuje o prípadných ponukách na vyššiu cenu nájmu, než aktuálne požadujete.

Pripravíme zmluvu

Akonáhle si vyberiete najvhodnejšieho nájomníka, pripravíme vám nájomnú zmluvu. Všetko online.


Čo hovoria naši zákazníci?

Bola som milo prekvapená. Všetko fungovalo bez problémov, komunikáciu so záujemcami som zvládla aj ja, úplný počítačový antitalent. Záujemcov bolo viac, mohla som si vyberať, až kým som vybrala. Myslím, že vašu službu využíva čoraz viac záujemcov, ako bežné realitky. Ste lacnejší, pružnejší, všetko si záujemca vybavuje priamo s majiteľom... Veľká spokojnosť. Prajem, nech sa darí. Zdravím.

Jitka

Výborný portál na prenájom nehnuteľností. Rýchle a prehľadné rokovania so záujemcami o prenájom. Ľahko sa plánujú schôdzky. Dobre sa aktualizuje inzercia, ľahké vkladanie fotografií. Veľmi odporúčam

Jana

Absolútna spokojnosť! S týmto portálom prenajímam naše nehnuteľnosti už niekoľko rokov a vždy všetko prebehlo bez problémov. Prvýkrát musím napísať aj hodnotenie, pretože som znova vystavovala inzerát po dlhšej dobe a potešilo ma mnoho noviniek a hlavne možnosť rýchlo preveriť záujemcov cez tento web, respektíve prvýkrát som to využila a veľmi mi to pomohlo pri výbere.

Šárka

Užívateľsky jednoduchý a napriek tomu úplne skvelý portál, ktorý veľmi rada využívam.

Martina

S Bezrealitky som opakovane spokojná. Mám bytový dom a už 15 rokov inak neprenajímam.

Irena

Prenajmite svoju nehnuteľnosť

Férový nájom bez provízie

Ponuku spoločne vytvoríme do 10 minút a potom už len komunikujete na zabezpečenej platforme. Medzi záujemcami vám Bezrealitky pomôže nájsť toho najkvalitnejšieho a porovná aj ponúkanú výšku nájmu.

  • 21 000 +záujemcov každý mesiac
  • 800 €v priemere ušetríte za províziu
  • 1 hodinučakáte na prvého záujemcu
  • 17 rokovmeníme trh s nehnuteľnosťami

Najviac vás zaujíma

Vhodného záujemcu vám odporučíme na základe niekoľkých parametrov, ako sú overenia v ôsmich registroch vrátane exekúcií a insolvencií, ponúkaná cena nájmu alebo vyplnený profil záujemcu.

Oba varianty majú rôzne benefity, ale vedú k rovnakému cieľu. Je potrebné zvážiť, či máte na prenájom svojpomocne kapacity a naše služby využijete napríklad len čiastočne, alebo celý proces necháte na nás.

Inzerát sa vo vami zvolenom dátume a čase posunie z aktuálnej pozície na začiatok výpisu inzerátov. Oslovíte tak viac potenciálnych záujemcov než ostatní. Topovanie si môžete upravovať vo svojom užívateľskom účte v záložke Moje nehnuteľnosti.

Ak si vyberiete inzertný balíček Základ alebo Optimal, bude vaša ponuka viditeľná na Bezrealitky počas 30 dní a s balíčkom Komplet dokonca 60 dní.

Peniaze vrátime vo chvíli, keď sa za dobu platnosti inzerátu s balíčkom Komplet nepodarí cez komunikačnú platformu prepojiť s ani jedným vážnym záujemcom. Viac informácií ku garancii vrátenia peňazí nájdete na tejto stránke.

Overiť bezdlžnosť nájomcu môže tak záujemca o vašu nehnuteľnosť, ako aj vy sami. Stačí poznať minimálne meno, priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo a adresu trvalého bydliska záujemcu. Na základe IČ a DIČ je možné overiť aj právnickú osobu.