
Predaj bytu 2+1 • 47 m² bez realitkyBerlin Tempelhof Berlin 12103
Berlin Tempelhof Berlin 12103MHD 4 minúty pešoTento očarujúci 2-izbový byt v osobnom vlastníctve zaujme príjemnou atmosférou bývania a pokojnou, no zároveň dobre dostupnou lokalitou. Nachádza sa v udržiavanom obytnom komplexe na málo frekventovanej jednosmernej ulici, čo vytvára uvoľnený a bezpečný pocit domova.
Centrálnym bodom bytu je priestranná obytná kuchyňa, ktorá harmonicky spája varenie, jedenie a bývanie. Veľké okná vpúšťajú dostatok denného svetla a vytvárajú priateľskú atmosféru.
Osobitnou prednosťou je terasa, ktorá je ideálna pre útulné večery, pohodové raňajky alebo ako malá zelená oáza uprostred mesta.
Byt je vhodný nielen pre jednotlivcov a páry, ale aj ako vynikajúca investičná príležitosť.
Byt sa nachádza v južnej časti berlínskej štvrte Tempelhof, obľúbenej obytné oblasti známej svojou príjemnou zmesou mestského života a pokojných obytných ulíc. Ulica samotná je jednosmerná so zníženým dopravným ruchem, čo robí každodenný život mimoriadne príjemným a rodinne orientovaným.
Okolie ponúka vynikajúcu infraštruktúru: obchody na každodenné potreby, kaviarne, reštaurácie a služby sú pohodlne dostupné pešo. Viaceré autobusové a vlakové spoje v blízkosti zaisťujú veľmi dobré spojenie s berlínskym centrom aj susednými okresmi.
V okolí sa nachádzajú aj možnosti oddychu – medzi iným zelené plochy a menšie parky, ktoré pozývajú na prechádzky alebo športové aktivity. Okrem toho je Tempelhofer Feld rýchlo dostupný bicyklom a ponúka široké spektrum voľnočasových aktivít.
Vďaka kombinácii pokojnej obytného prostredia, dobrej infraštruktúry a vynikajúceho dopravného spojenia patrí táto časť Tempelhofa medzi najžiadanejšie obytné adresy v južnom Berlíne.
• Kúpeľňa so sprchou
• Obytná kuchyňa
• Novo vybudovaná terasa
• Vonkajšie rolety na všetkých oknách a terasových dverách
Všetky informácie pochádzajú zo strany predávajúceho a preto sú bez záruky.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Dobrý |
| Číslo inzerátu | 966685 |
| Úžitková plocha | 47 m² |
| Dostupné od | 15. 12. 2025 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Cena za jednotku | 5 745 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Pivnica | |
| Terasa |
| MHD 4 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.

















