
Predaj bytu 3+1 • 70 m² bez realitky, Bádensko-Wurttembersko
, Bádensko-WurttemberskoMHD 1 minúta pešo • ParkovanieNa predaj je táto atraktívna, čerstvo zrekonštruovaná 3-izbová bytosť v centrálnej lokalite Böblingenu. Byt na 2. poschodí zaujme udržiavaným stavom a premysleným rozložením – ideálne pre páry, rodiny alebo ako investícia.
Vďaka komplexnej rekonštrukcii sú všetky časti bytu v modernom a nasťahovateľnom stave. Svetlé miestnosti, príjemný pôdorys a vlastný balkón zabezpečujú vysokú úroveň bývania. Vonkajšie parkovacie miesto navyše ponúka praktickú pridanú hodnotu, ktorá je v mestskej lokalite mimoriadne cenená.
Budova postavená v roku 1963 bola naposledy prevedená na moderné diaľkové kúrenie – perspektívne riešenie vykurovania bez nutnosti vlastnej údržby.
Böblingen sa nachádza v srdci metropolitnej oblasti Štutgartu a ponúka krátke trasy do hlavného mesta spolku, ako aj výborné spojenie s verejnou dopravou a diaľničnou sieťou. Obchody, školy a zariadenia na voľný čas sú dostupné pešo.
Upozornenie k fotografiám: Interiérové zábery zobrazené v inzeráte boli optimalizované a/alebo virtuálne zariadené pomocou technológie umelej inteligencie. Slúžia výlučne na ilustráciu možného vzhľadu zariadenia. Skutočné vybavenie a aktuálny stav bytu je predmetom obhliadky. Všetky informácie poskytujeme bez záruky.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Číslo inzerátu | 1035155 |
| Úžitková plocha | 70 m² |
| Stav | Po rekonštrukcii |
|---|---|
| Poschodie | 2. poschodie z 2 |
| PENB | E - Nehospodárne |
| Cena za jednotku | 4 128,57 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Parkovanie |
| Pivnica | |
| MHD 1 minúta pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.







