Predaj bytu 2+1 • 52 m² bez realitkyFürth Fürth Bayern 90765
Fürth Fürth Bayern 90765MHD 2 minúty pešo • GarážPerfektná nehnuteľnosť pre kapitálových investorov – spoľahlivo a bez problémov prenajatá!
Krásne pôdorysom usporiadaný 2-izbový byt s južným balkónom, takmer nový vnútorný komplet (kuchyňa na mieru), sklepom a voliteľne priestranným samostatným parkovacím miestom v podzemnej garáži.
Super centrálny a predsa pokojný – s najlepšou infraštruktúrou!
1 km k diaľnici A73 – Fürth/Poppenreuth (IKEA)
1 km k radnici alebo mestskému divadlu – Fürth
S vysokou rekreačnou hodnotou – v blízkosti Wiesengrund – odkiaľ môžete napríklad pohodlne vyraziť na bicykli do Norimberka alebo Erlangenu, alebo za pár minút dosiahnuť centrum mesta...
Svetlý byt disponuje ideálnym pôdorysom a nachádza sa v 1. poschodí (bez výťahu) v udržiavanom a pravidelne opravovanom obytnom komplexe pripomínajúcom atrium, ktorý je situovaný v upravenej, zeleňou obklopenej vnútornom nádvorí, oddelenej od ulice.
– Kúpeľňa obložená bielo/svetlosivými dlaždicami ponúka veľa úložného priestoru a pripojenie pre práčku a sušičku.
– Samostatné WC, chodba a úložná miestnosť sú taktiež obložené bielo/svetlosivými dlaždicami.
– Moderná kuchyňa bola obnovená pred 5 rokmi.
– V obývacom a spálňovom priestore bol položený kvalitný a atraktívny vinylový podlahový kryt.
Byt je spoľahlivo prenajatý jednej osobe už 5 rokov, bol pravidelne udržiavaný a dosahuje nájomné s vrátane prevádzkových nákladov vo výške 809 €
(649 € základné nájomné vrátane 60 € za parkovacie miesto v podzemnej garáži plus 160 € za dodatočné náklady). Posledšie zvýšenie nájomného sa uskutočnilo k 1.3.2024.
K bytu je možné dokúpiť priestranné a samostatne oddelené parkovacie miesto v podzemnej garáži (cena: 19 500 €). V kúpnej cene je zahrnutý aj sklep.
Kúpna cena za byt s vybavenou kuchyňou a sklepom je 194 500 € (vrátane požadovaného parkovacieho miesta v podzemnej garáži celková cena činí 214 000 €).
Pôdorys nie je v mierke, fotografie boli upravené.
Chyby a zmeny vyhradené!
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 1021805 |
| Úžitková plocha | 52 m² |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Poschodie | 1. poschodie z 4 |
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Cena za jednotku | 3 740,38 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Garáž |
| Pivnica | |
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.