
Predaj bytu 2+1 • 54 m² bez realitkyBerlin Siemensstadt Berlin 13629
Berlin Siemensstadt Berlin 13629MHD 1 minúta pešoDvojizbový byt v klasickej historickej budove ponúka obytnú plochu cca 54 m² a nachádza sa na druhom poschodí. Nehnuteľnosť zaujme prakticky riešeným rozložením s dvoma samostatne prístupnými izbami a je ideálna pre singlov, páry alebo ako investičná príležitosť.
Byt disponuje kompletne vybavenou kuchyňou, ktorá je navrhnutá s dôrazom na funkcionalitu a ponúka dostatok miesta na varenie. Obývacia izba je vybavená laminátovou podlahou a vytvára príjemnú atmosféru.
Priestranná kúpeľňa a samostatná úložná komora zabezpečujú dodatočný komfort a praktický úložný priestor. Francouzsky balkón prináša do izieb svetlo a dolaďuje celkový obytný koncept.
Osobitým lákadlom je, že byt sa predáva kompletne zariadený – všetok nábytok je už zahrnutý v kúpnej cene. Tým pádom je nehnuteľnosť okamžite nasťahovacia a zároveň výborne vhodná na prenájom.
Byt sa nachádza na adrese Wehneltsteig 10 v berlínskej štvrti Siemensstadt (Spandau), v pokojnej a zelenej obytné oblasti. V blízkosti sa nachádzajú obchody, školy a lekári.
Doprava verejnou dopravou je výborná – linka metra U7 a autobusové spoje sú ľahko dostupné a poskytujú rýchle spojenie s centrom mesta.
Množstvo zelených plôch a rekreačných oblastí v okolí pozýva k oddychu a voľnočasovým aktivitám.
Tento pôvabný dvojizbový byt zaujme obytnou plochou cca 54 m² a premysleným, veľmi úspešným rozložením. Všetky izby sú prístupné samostatne, čo je atraktívne ako pre tých, ktorí hľadajú vlastné bývanie, tak aj pre účely prenájmu.
V rámci rozsiahlej rekonštrukcie bol byt zmodernizovaný a vybavený novým vykurovacím systémom. Priestranná, štýlovo zariadená kúpeľňa je mimoriadne lákavá a ponúka neuveriteľne veľa miesta.
Francouzsky balkón prispieva k príjemnej atmosfére a prináša dodatočné svetlo do obývacieho priestoru. Celkový priestor dopĺňa praktická úložná komora, ktorá poskytuje dodatočný úložný priestor.
Či už ako investícia alebo na vlastné bývanie, tento byt spája komfort, funkčnosť a príťažlivú atmosféru bývania.
Byt bol neustále veľmi dobre prenajímaný a nevykazuje žiadne obdobia prázdnoty, čo z neho robí mimoriadne atraktívnu investíciu. Vďaka stabilnej možnosti prenájmu je obzvlášť vhodný pre investorov. Zároveň je nehnuteľnosť podľa potreby veľmi vhodná aj na vlastné bývanie.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Poschodie | 1. poschodie z 5 |
| Úžitková plocha | 54 m² |
| Dostupné od | 9. 5. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 1019721 |
| Cena za jednotku | 4 666,67 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón |
| MHD 1 minúta pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.











