Prenájom bytuPoděbradova, Ostrava - Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj
- 2+kk
- 51 m²
Parkovanie • Pivnica 5,25 m²
13 900 CZK + 2 939 CZK(273 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(4 522 nehnuteľností)
Parkovanie • Pivnica 5,25 m²
Vybavené
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Pivnica 3 m²
MHD 4 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 2,3 m² • Pivnica 3,1 m²
Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 1,5 m² • Terasa 9 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 3 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 35 m² • Pivnica 10 m² • Terasa 35 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 12 m²
Vybavené
MHD do minúty pešo
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Výťah
MHD do minúty pešo • Vybavené
MHD 3 minúty pešo