Zobraziť mapu
Domy na predaj • Nemecko • Bavorsko • Landkreis Nürnberger Land
(5 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domuHelmut-Schmidt-Ring, , Bavorsko
- 5+1
- 145 m²
- 144 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
595 000 €(4 103 € / m²)
Predaj domuHauptstraße 70, , Bavorsko
- 835 m²
- 855 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
4 000 000 €(4 790 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov