Zobraziť mapu
Domy na predaj • Nemecko • Hesensko • Landkreis Darmstadt-Dieburg
(8 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domuGeorg-Fröba-Straße 16, , Hesensko
- 6+1
- 153 m²
- 245 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
425 000 €(2 778 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov