Zobraziť mapu
Domy na predaj • Nemecko • Bremen
(13 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domuKirchweg 77 Bremen Neustadt Bremen 28201
- 168 m²
- 121 m²
MHD 3 minúty pešo
549 000 €(3 268 € / m²)
Predaj domuBremen Osterholz Bremen 28307
- 4+kk
- 110 m²
- 532 m²
MHD 5minút pešo • Garáž
399 000 €(3 627 € / m²)
Predaj domuKröscheweg 1 Obervieland - Kattenturm Obervieland Bremen 28277
- 5+1
- 120 m²
- 206 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
337 000 €(2 808 € / m²)
Predaj domuBremen-Radio Bremen Radio Bremen Bremen 28329
- 5+1
- 175 m²
- 500 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
675 000 €(3 857 € / m²)
Predaj domuBremen Oberneuland Bremen 28355
- 5+1
- 181 m²
- 300 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie
759 000 €(4 193 € / m²)
Predaj domuGisselstraße 3 Bremerhaven Jedutenberg Bremen 27572
- 4+1
- 110 m²
- 270 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
396 000 €(3 600 € / m²)
Predaj domuBremen-Blumenthal Blumenthal Bremen 28779
- 4+1
- 102 m²
- 223 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
259 000 €(2 539 € / m²)
Predaj domuBremen-Osterfeuerberg Osterfeuerberg Bremen 28219
- 6+1
- 117 m²
- 165 m²
MHD 3 minúty pešo
279 000 €(2 385 € / m²)
Predaj domuAm Oberhamm 124e Bremerhaven Geestemünde-Süd Bremen 27570
- 4+kk
- 83 m²
- 217 m²
MHD 3 minúty pešo • Garáž
184 000 €(2 217 € / m²)
Predaj domuBremen Mitte Bremen 28203
- 413 m²
- 351 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
1 249 000 €(3 024 € / m²)
Predaj domuBremen Schwachhausen Bremen 28211
- 7+kk
- 165 m²
- 186 m²
MHD 4 minúty pešo
645 000 €(3 909 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov