Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPraha2+kk

(145 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Predaj bytuOrtenovo náměstí, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 58 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 10 m²

9 955 000 CZK(171 638 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuHolečkova, Praha - Košíře

• 2+kk
  • 51 m²

Novostavba • Čiastočne vybavené • Parkovanie

8 990 000 CZK(176 275 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuHolečkova, Praha - Košíře

• 2+kk
  • 38 m²

Novostavba • Čiastočne vybavené • Parkovanie

7 290 000 CZK(191 842 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuHolečkova, Praha - Košíře

• 2+kk
  • 38 m²

Novostavba • Čiastočne vybavené • Parkovanie

7 590 000 CZK(199 737 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuHolečkova, Praha - Košíře

• 2+kk
  • 30 m²

Novostavba • Čiastočne vybavené • Parkovanie

5 990 000 CZK(199 667 CZK / m²)

Nový

Predaj bytuU Jezera, Praha - Stodůlky

• 2+kk
  • 45 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 2 m²

6 990 000 CZK(155 333 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuMakovského, Praha - Řepy

• 2+kk
  • 49 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 7 m²

6 699 990 CZK(136 734 CZK / m²)

Predáva Bezrealitky