Zobraziť mapu
Byty na predaj • Praha • 2+kk
(145 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuKe Krči, Praha - Braník
- 2+kk
- 43 m²
Čiastočne vybavené • Pivnica 3 m²
7 499 000 CZK(174 395 CZK / m²)
Predaj bytuPrůběžná, Praha - Strašnice
- 2+kk
- 39 m²
Čiastočne vybavené • Pivnica 2 m²
6 999 000 CZK(179 462 CZK / m²)
Predaj bytuPod Karlovem, Praha - Vinohrady
- 2+kk
- 61 m²
Novostavba • Výťah • Pivnica 1,5 m²
11 490 000 CZK(188 361 CZK / m²)
Predaj bytuPod Karlovem, Praha - Vinohrady
- 2+kk
- 61 m²
Novostavba • Výťah • Pivnica 1,5 m²
4 500 000 CZK(73 770 CZK / m²)
Predaj bytuPod Karlovem, Praha - Vinohrady
- 2+kk
- 54 m²
Novostavba • Výťah • Pivnica 2 m² • Terasa 11,7 m²
4 500 000 CZK(83 333 CZK / m²)
Predaj bytuPod Karlovem, Praha - Vinohrady
- 2+kk
- 54 m²
Novostavba • Výťah • Pivnica 2 m² • Terasa 11,7 m²
10 990 000 CZK(203 519 CZK / m²)
Predaj bytuK Botiči, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 47 m²
Novostavba • Výťah • Garáž • Balkón 3,7 m²
9 125 000 CZK(194 149 CZK / m²)
Predaj bytuK Botiči, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 47 m²
Novostavba • Výťah • Garáž • Balkón 3,5 m²
3 999 000 CZK(85 085 CZK / m²)
Predaj bytuBártlova, Praha - Horní Počernice
- 2+kk
- 40 m²
Vybavené • Parkovanie • Balkón 2 m² • Pivnica 1 m²
7 790 000 CZK(194 750 CZK / m²)
Predaj bytuPod Harfou, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 50 m²
MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Lodžia 5 m²
9 500 000 CZK(190 000 CZK / m²)
Predaj bytuDo Zahrádek Ⅰ, Praha - Třebonice
- 2+kk
- 51 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 5 m²
11 290 000 CZK(221 373 CZK / m²)
Predaj bytuKubánské náměstí, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 52 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Balkón 2 m² • Pivnica 2 m²
8 350 000 CZK(160 577 CZK / m²)
Predaj bytuV Háji, Praha - Holešovice
- 2+kk
- 58 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Pivnica 7 m²
9 200 000 CZK(158 621 CZK / m²)
Predaj bytuSlávy Horníka, Praha - Košíře
- 2+kk
- 47 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Pivnica 8,6 m²
7 990 000 CZK(170 000 CZK / m²)
- Predchádzajúci
- 1
- 2Aktuálne
- 3
- …
- 10
- Ďalšia