Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.
Predaj bytu 2-izbový 74 m², Implerstrasse, München-Sendling, Bavorsko
Predaj bytu 2-izbový 74 m², Implerstrasse, München-Sendling, Bavorsko
Predaj bytu 2-izbový 74 m², Implerstrasse, München-Sendling, Bavorsko
Predaj bytu 2-izbový 74 m², Implerstrasse, München-Sendling, Bavorsko
Predaj bytu 2-izbový 74 m², Implerstrasse, München-Sendling, Bavorsko
Predaj bytu 2-izbový 74 m², Implerstrasse, München-Sendling, Bavorsko
Predaj bytu 2-izbový 74 m², Implerstrasse, München-Sendling, Bavorsko
Predaj bytu 2-izbový 74 m², Implerstrasse, München-Sendling, Bavorsko
Predaj bytu 2-izbový 74 m², Implerstrasse, München-Sendling, Bavorsko
Predaj bytu 2-izbový 74 m², Implerstrasse, München-Sendling, Bavorsko

Predaj bytu 2+1 • 74 m² bez realitkyImplerstrasse München-Sendling Sendling Bayern 81371

Implerstrasse München-Sendling Sendling Bayern 81371MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
Cena745 000 €

Viac informácií


Preložené AI

Maisoneta v Mníchove-Sendling

Je to apartmán ako sen: Šik, elegantný, moderný a náročný. V obývacom priestore je integrovaná galéria s rozlohou približne 25 štvorcových metrov (podľa výpočtu využiteľnej plochy), ktorá zabezpečuje nielen dodatočný priestor, ale aj priestranný pocit zo žitia. Vďaka dokonale umiestneným šikmým strešným oknám je obytný priestor naplnený svetlom. Pripojená terasa s rozlohou cez päť štvorcových metrov, prakticky neviditeľná zvonku, so širokým výhľadom na strechy Sendlings, pozýva aj zaneprázdnených návštevníkov k na chvíľu oddychu.

Budova postavená v roku 1997, s integrovaným podielom komerčných a kancelárskych priestorov a so zaujímavou, príťažlivou architektúrou, je vo vynikajúcom stave. Objekt je od jeho vzniku profesionálne spravovaný správou domu HABEVA GmbH, ktorá patrí k Dr. Brunner & Co. Vlastníci približne 200 bytov reprezentujú vyššiu mníchovskú strednú triedu.

Poďme sa teraz venovať číslam: to, čo sa pri obvyklých bankových rozhovoroch a výpočtoch výnosov, a najmä pri objekte ako tento, často opomína, je nárast hodnoty nehnuteľnosti. Ten je, ako je všeobecne známe, v Mníchove najvyšší. Samozrejme, ide o špekulatívne čísla, ale hodnota bytu sa za posledných 30 rokov (a to je aj dlhá doba, počas ktorej som vlastník) viac než zdvojnásobila. Pri výpočte plochy však skutočná využiteľná plocha nezahŕňa časť, ktorá sa podľa oficiálneho výpočtu obytnej plochy (podľa nariadenia DIN) od priestoru nad 2 metre nepočítala. Celková skutočná využiteľná plocha tak činí 102 štvorcových metrov.

Nasleduje niekoľko fotografií. Ako sa hovorí: Obrázky hovoria viac ako tisíc slov.

Samozrejme, počas prehliadky po dohodnutí termínu si môžete urobiť vlastný dojem.

Pozor: apartmán je prenajatý!

Od roku 2006 je byt prenajatý príjemnému a absolútne spoľahlivému inžinierovi, zamestnanému v mníchovskej veľkej spoločnosti. Veľmi mi záleží na tom, aby tento špeciálny nájomný vzťah, notársky zakotvený po kúpe bytu, zostal platný až do 31.12.2028. Mesačný nájom za obytný priestor je momentálne 1 400 € a poplatok spojený s bývaním činí približne 300 €.

Ako sa v realitách hovorí: Poloha, poloha, poloha. A táto poloha, či už samotnej budovy alebo umiestnenia bytu v rámci domu, by nemohla byť lepšia. Úplne hore, v piatom a najvyššom poschodí, na konci priestrannej, notársky zakotvenéj súkromnej chodby, a navyše s neviditeľnou juhozápadnou terasou, ktorá ponúka úžasný výhľad cez strechy mestskej štvrte Sendling v Mníchove – čo viac si od bytu v okrajovej lokalite centra priať?

Pridajte k tomu nočnú zónu s obmedzenou rýchlosťou na 30 km/h v ulici Implerstraße a možnosť doslova suchou nohou dosiahnuť stanicu metra U3 a U6, ktorá sa nachádza hneď pred domom. Takmer zbytočné spomínať, že nákupné možnosti sú vďaka protiľahlým trhom ALDI, EDEKA, PENNY a dokonca aj ázijskému obchodu absolútne perfektné. Lepšie to jednoducho nejde! K bytu patrí aj dobre dostupné miesto v podzemnej garáži a priestranný sklep s 6 m² úložného priestoru, ktorý je situovaný priamo vedľa výťahu.

Bytový dom postavený v roku 1997, s integrovaným podielom komerčných a kancelárskych priestorov a modernou, príťažlivou architektúrou, je vo vynikajúcom stave. Vlastníci približne 200 bytov v celom objekte reprezentujú vyššiu mníchovskú strednú triedu.

Prémiové kobercové podlahy, bezpečnostné sklenené zábradlia na schodoch a galérii, schody zo spojenia ocele a buky, kúpeľňa s prípojkou pre práčku, vstavaná kuchyňa s "odvodom nad strechou" a značkové rolety na všetkých šikmých strešných oknách.

Stručne povedané – ide o objekt, pri ktorom si jednoducho nemôžete zvoliť nesprávnu cestu.

Gerald Dino Wolff

Parametre nehnuteľnosti

VekNad 50 rokov
Dispozícia2+1
Číslo inzerátu999632
Úžitková plocha74
StavDobrý
Poschodie5. poschodie z 5
PENBA - Mimoriadne úsporné
Cena za jednotku10 068 € / m2

Čo táto nehnuteľnosť ponúka?

Balkón
Garáž
MHD 1 minúta pešo
Pivnica
Výťah

V okolí nehnuteľnosti nájdete

MHDImplerstraße
🚶 109 m (1 min)
PoštaNova Post
🚶 420 m (5 min)
ObchodDogat Internetcafé
🚶 20 m (0 min)
BankaCommerzbank
🚶 738 m (9 min)
ReštauráciaVazi
🚶 146 m (2 min)
LekáreňImpler Apotheke
🚶 144 m (2 min)
ŠkolaStädtische Maria-Probst-Realschule
🚶 253 m (3 min)
Materská školaSt. Korbinian
🚶 88 m (1 min)
ŠportoviskoAikido Dojo München e.V.
🚶 305 m (4 min)
Ihrisko
🚶 372 m (4 min)

Vzdialenosť k:

Podobné ponuky ako táto nehnuteľnosť

  • Predaj
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobraziť všetky ponuky

Stále hľadáte to pravé?

Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.