
Predaj bytu 3+1 • 88 m² bez realitky, Hesensko
, HesenskoMHD 1 minúta pešo • Výťah • GarážLangen-Oberlinden… svetlý a príjemný 3-izbový byt vo vlastníctve
(88 m²) od renomovaného langenského tradičného developera „Hintereder“
Ponúkame Vám slnečný a bezbariérový prístup do 3-izbového bytu so skvelým juhozápadným balkónom vo 2. nadzemnom podlaží starostlivo udržiavaného a kvalitne zhotoveného domu s iba 9 obytnými jednotkami.
Tento byt možno prevziať od 1. apríla 2026, voľný a vhodný ako investícia alebo na vlastné bývanie.
Výťah Vás pohodlne dovezie priamo z podzemnej garáže k dverám Vášho bytu vo 2. nadzemnom podlaží.
Výborne udržiavaná nehnuteľnosť, pozostávajúca z 3 jednotiek s oddelenými vstupmi, disponuje vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami a bola postavená v roku 1995 v kvalitnom prevedení renomovaným langenským tradičným developrom „Hintereder“.
Úžasne veľký balkón orientovaný na juhozápad je prakticky Vaša letná obývačka.
Hlavnú kúpeľňu je možné priamo dosiahnuť zo spálne.
Parkovacie miesto v podzemnej garáži je prípadne možné zakúpiť, avšak nie je súčasťou tejto ponuky.
• moderný, otvorený koncept bývania
• úžasne veľký balkón (druhý obývací priestor) s rozmermi približne 7,5 x 4 m
• spálňa s prezliečkovou časťou a priamym prístupom do kúpeľne
• 1 kúpeľňa s vaňou + 1 kúpeľňa so sprchou
• digitálny rozdeľovač nákladov na kúrenie (bezdrôtové odčítanie)
• veľké posuvné otvory vedúce na balkón
• otvorená vybavená kuchyňa s kvalitnými spotrebičmi
• špeciálne steny (Malervlies)
• rolety, čiastočne elektrické
• interkom
• suterénna miestnosť (cca 8 m²) je súčasťou ponuky
• spoločná miestnosť s práčkou a sušičkou
• prestížne susedstvo (prevažujú vlastníci)
• dobrá infraštruktúra (nakupovacie možnosti / mestská a prímestská doprava / diaľnice / školy)
• žiadne ďalšie provízne poplatky / súkromný predaj
V prípade záujmu nám prosím napíšte a uveďte svoje telefónne číslo. Radi Vám zavoláme späť… Ďakujeme.
P.S.: Dopyty od maklérov nie sú vítané a sú zbytočné.
Ďalšie fotky budú nasledovať.
Nehnuteľnosť sa nachádza dopravne výhodne a pokojne v ustálenom obytnom štvrte v Langen-Oberlinden. Poloha ponúka úspešné spojenie prírodného bývania s každodennou infraštruktúrou. Obzvlášť treba vyzdvihnúť vynikajúce dopravné spojenie: cez blízke hlavné dopravné tepny sú rýchlo dostupné nielen okolitá mestá, ale aj regionálne hospodárske centrá. Verejná doprava je tiež dobre rozvinutá a umožňuje komfortné spojenie s centrom obce aj s najbližšou železničnou stanicou. Nakupovacie možnosti, školy a materské školy sú v krátkej vzdialenosti a ľahko prístupné. Atraktívnosť lokality navyše zvyšujú blízke zelené plochy a možnosti oddychu, ktoré pozývajú na prechádzky a voľnočasové aktivity.
Langen sa nachádza v srdci oblasti Rýn-Majn s výborným spojením do miest Frankfurt nad Mohanom a Darmstadt, ako aj k frankfurtskému letisku. Vďaka diaľniciam A5 a A661 je možné rýchlo autom dosiahnuť všetky mestá vo veľkom regióne Rýn-Majn.
So vlakovým spojením zo stanice Langen, ktorá je pešo dostupná, sa dostanete do Frankfurtu alebo Darmstadtu len za pár minút.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Dobrý |
| Poschodie | 2. poschodie z 1 |
| PENB | C - Hospodárne |
| Cena za jednotku | 4 830 € / m2 |
| Dostupné od | 1. 4. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Číslo inzerátu | 993181 |
| Úžitková plocha | 88 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Pivnica | |
| Výťah |
| Bezbariérový prístup | |
| Garáž | |
| MHD 1 minúta pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.




















