Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajNemeckoHesenskoLandkreis Offenbach

(17 nehnuteľností)

Nový

Predaj bytu, Hesensko

• 2+1
  • 73 m²

MHD 1 minúta pešo • Výťah

179 000 € + 462 €(2 452 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 4+1
  • 150 m²

MHD 1 minúta pešo • Garáž

463 000 €(3 087 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 2+kk
  • 118 m²

MHD do minúty pešo • Výťah • Garáž

425 000 € + 410 €(3 602 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 2+kk
  • 118 m²

MHD do minúty pešo • Výťah • Garáž

425 000 € + 410 €(3 602 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 5+1
  • 121 m²

MHD 1 minúta pešo • Parkovanie

469 000 € + 350 €(3 876 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 5+1
  • 125 m²

MHD 1 minúta pešo • Parkovanie

549 000 € + 360 €(4 392 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 2+1
  • 72 m²

MHD 5minút pešo • Výťah • Parkovanie

339 000 € + 360 €(4 708 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 5+1
  • 138 m²

MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž

589 000 € + 195 €(4 268 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 2+1
  • 58 m²

MHD 1 minúta pešo • Výťah

230 000 €(3 966 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 3+kk
  • 119 m²

MHD 5minút pešo • Parkovanie

579 000 €(4 866 € / m²)

Predaj bytu, Hesensko

• 3+1
  • 88 m²

MHD 1 minúta pešo • Parkovanie

334 000 €(3 795 € / m²)