
Predaj bytu 3+1 • 95 m² bez realitkyKülzer Straße 2 Berlin Steglitz Berlin 12169
Külzer Straße 2 Berlin Steglitz Berlin 12169MHD 2 minúty pešo • VýťahTáto štýlová 3-izbová bytosť jedinečne spája historický šarm s moderným komfortom bývania. Bola komplexne zmodernizovaná a dnes sa prezentuje ako domov s osobitým charakterom a atmosférou.
Už pri vstupe Vás privíta priestranný, svetlom naplnený obývací priestor s otvorenou kuchyňou. Vysoké stropy a otvorený pôdorys dodávajú priestoru ľahkosť a veľkorysosť – varenie, stolovanie a oddych sa tu prepletajú v harmonii. Ideálne miesto na spoločné chvíle s rodinou alebo priateľmi.
Obe ďalšie izby pôsobia vďaka svojej svetlosti, priestrannosti a nádherným starým dreveným podlahám. Miestami zachované strobené ozdoby vytvárajú očarujúce akcenty a dodávajú prostrediu elegantný, nadčasový nádych.
Hlavná kúpeľňa aj samostatné WC pre hostí boli zmodernizované a navrhnuté s vkusom. Kvalitné armatury, ušľachtilé obklady a premyslené detaily vytvárajú atmosféru, ktorá sľubuje denný dotyk wellness. Na chodbe elegantné stropné svietidlá zabezpečujú príjemné osvetlenie a podčiarkujú štýlový celkový dojem.
Osobitým lákadlom je pôvabný balkón – ideálny na uvoľnené raňajky na čerstvom vzduchu alebo pre pohodový koniec dňa pri pohári vína.
Momentálne sa v dome inštaluje nový výťah, ktorý v budúcnosti zabezpečí dodatočný komfort a ešte pohodlnejší prístup k Vášmu bytu.
Presvedčte sa sami – dohodnite si ešte dnes termín prehliadky. Tešíme sa, že Vám tento výnimočný kúsok bývania osobne predstavíme.
Byt sa nachádza v obľúbenom berlínskom štvrtí Berlin Steglitz s výbornou infraštruktúrou, neďaleko od Schloßstrasse. Obchodné možnosti, reštaurácie a kaviarne sú dostupné pešo a spojenie s verejnou dopravou je optimálne, takže sa rýchlo a pohodlne dostanete do centra mesta.
- Komplexne zrekonštruovaná
- Kvalitné armatury v kúpeľniach
- Vaňa
- Walk-in sprcha
- Rúrka na sušenie uterákov (ohrievač uterákov)
- Väčšinou staré drevené podlahy; prebrúsené a olejované
- Všetky stropy boli zmazané a natreté bielou farbou
- Stropné svietidlá na chodbách a v kuchyni
- Moderné nástenné lampy v obývacej izbe
- Balkón
- Veľa denného svetla prichádzajúceho cez početné okná
Energetická trieda C
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Poschodie | 3. poschodie z 4 |
| PENB | C - Hospodárne |
| Cena za jednotku | 5 989 € / m2 |
| Dostupné od | 15. 12. 2025 |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Číslo inzerátu | 966279 |
| Úžitková plocha | 95 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Výťah |
| Pivnica | |
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.
















