Prenájom bytu 3+kk • 74 m² bez realitkyBořivojova, Praha - Žižkov
K dlouhodobému pronájmu nabízíme světlý a prostorný byt v centru Prahy, o dispozici 3+kk a celkové výměře 74 m2. Byt se nachází ve 4. NP cihlového, památkově chráněného, domu s výtahem, na klidné ulici v historické zástavbě na Praze 3 – Žižkov (poblíž tramvajové zastávky Lipanská). Byt je kompletně zařízen veškerým vybavením, které zahrnuje i designová svítidla a originální olejové malby. Z předsíně je samostatný vstup do každého ze tří prostorných pokojů. Součástí světlého obývacího pokoje je plně vybavený kuchyňský kout (linka, lednice, trouba, varná deska, digestoř, myčka). Obě samostatné ložnice jsou orientované jižně, mají (stejně jako obývací pokoj) výhled do klidné ulice se vzrostlými stromy a jsou vybaveny mimo jiné i záclonami a závěsy vyrobenými na zakázku.
V koupelně se nachází umyvadlo, vana se sprchou a pračka. WC je samostatné. Součástí bytu je i úložná místnost na úklidové a další potřeby se vstupem z koupelny.
Jedná se o žádanou lokalitu, pěšky se dojde k Obecnímu domu za 15 minut. Dispozice i kvalitní provedení bytu ocení zejména ti, kteří hledají komfort a klidný domov mimo režim spolubydlení. Nabízená nemovitost nabízí také možností parkování přímo před domem, což výrazně usnadní každodenní život. Budova se nachází v místech, kde je dostupnost veškerých potřeb a zároveň poskytuje příjemné obytné prostředí.
Měsíční nájemné 42 000 Kč + poplatky za služby a za energie. K nastěhování od 1.6.2026.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Vybavené |
| Číslo inzerátu | 1024658 |
| Úžitková plocha | 74 m² |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 3+kk |
| Poschodie | Prízemie |
| Umiestnenie | Centrum mesta |
| Cena za jednotku | 567,57 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete

Prenájom bytuU Smaltovny, Praha - Holešovice- 4+1
- 139 m²
45 000 CZK + 9 500 CZK49 000 CZK
Ušetríte 4 000 CZK

Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.