Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPraha

(1 391 nehnuteľností)

Prenájom bytuKryštofova, Praha - Háje

• 3+kk
  • 61 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 1,5 m² • Lodžia 4,4 m²

23 000 CZK + 7 500 CZK(377 CZK / m²)

Prenájom bytuPraha - Stodůlky

• 1+kk
  • 35 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 6 m²

18 500 CZK + 3 900 CZK(529 CZK / m²)

Nový

Prenájom bytuPraha - Újezd u Průhonic

• 1+kk
  • 27 m²

MHD 8minút pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 4 m² • Pivnica 2 m²

21 000 CZK + 4 000 CZK(778 CZK / m²)

Nový

Prenájom bytuFibichova, Praha - Žižkov

• Garsónka
  • 25 m²

MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Lodžia 3 m²

17 000 CZK + 3 300 CZK(680 CZK / m²)

Nový

Prenájom bytuBenkova, Praha - Chodov

• 1+kk
  • 31 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 1 m²

15 400 CZK + 3 576 CZK(497 CZK / m²)

Prenájom bytuKettnerova, Praha - Stodůlky

• 3+kk
  • 74 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 4 m² • Lodžia 6 m²

30 000 CZK + 8 500 CZK(405 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuOrlická, Praha - Vinohrady

• 1+kk
  • 40 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 5 m²

25 000 CZK + 4 500 CZK(625 CZK / m²)

Nový

Prenájom bytuMilánská, Praha - Horní Měcholupy

• 2+kk
  • 56 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 7 m² • Pivnica 2 m² • Terasa 7 m² • Lodžia 7 m²

20 000 CZK + 5 503 CZK(357 CZK / m²)