Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaŽižkov3+kk

(6 nehnuteľností)

Prenájom bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 77 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Terasa 20 m²

29 990 CZK + 8 800 CZK(389 CZK / m²)

Prenájom bytuJeseniova, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 82 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2,5 m² • Lodžia 7 m²

33 000 CZK + 4 500 CZK(402 CZK / m²)

Prenájom bytuBiskupcova, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 72 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 3 m²

26 500 CZK + 3 000 CZK(368 CZK / m²)

Prenájom bytuJeseniova, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 100 m²

MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 2,5 m² • Lodžia 5,5 m²

37 900 CZK + 8 289 CZK(379 CZK / m²)

Prenájom bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 80 m²

MHD do minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 7 m²

39 500 CZK + 8 000 CZK(494 CZK / m²)