Prenájom bytuČeskomoravská, Praha - Libeň
- 1+kk
- 34 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené
17 490 CZK(514 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(4 544 nehnuteľností)
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené
MHD 2 minúty pešo • Vybavené
MHD 1 minúta pešo
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
MHD 1 minúta pešo
MHD 8minút pešo • Parkovanie
MHD 5minút pešo • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
MHD 1 minúta pešo • Výťah
MHD do minúty pešo • Parkovanie