Zobraziť mapu
Domy na predaj
(1 745 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domu, Severné Porýnie - Westfálsko
- 257 m²
- 2800 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
595 000 €(2 315 € / m²)
Predaj domuPotsdam Neu Fahrland Brandenburg 14476
- 153 m²
- 902 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
789 000 €(5 157 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 6+1
- 141 m²
- 618 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
779 000 €(5 525 € / m²)
Predaj domuHeldenstein Heldenstein Bayern 84431
- 264 m²
- 810 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
880 000 €(3 333 € / m²)
Predaj domuRaiffeisenstraße 10, , Bavorsko
- 5+1
- 172 m²
- 386 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
535 000 €(3 110 € / m²)
Predaj domuHorhaldergasse 8 Baden-Baden Baden-Baden Baden-Württemberg 76534
- 180 m²
- 441 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
395 000 €(2 194 € / m²)
Predaj domuOrtenleite 8, , Bavorsko
- 5+1
- 108 m²
- 767 m²
MHD 7minút pešo • Parkovanie
449 000 €(4 157 € / m²)
Predaj domuAm Hohlgraben 16, , Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 131 m²
- 208 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
379 000 €(2 893 € / m²)
Predaj domuMecklenburgerstr. 29, , Bavorsko
- 6+1
- 105 m²
- 490 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
650 000 €(6 190 € / m²)
Predaj domu, Brandenbursko
- 4+1
- 79 m²
- 3085 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
81 999 €(1 038 € / m²)