Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPraha2+kk

(145 nehnuteľností)

Predaj bytuPsárská, Praha - Michle

• 2+kk
  • 66 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Lodžia 16 m²

10 790 000 CZK(163 485 CZK / m²)

Rezervované

Predaj bytuDostalové, Praha - Hlubočepy

• 2+kk
  • 40 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 4,5 m² • Lodžia 5,76 m²

9 990 000 CZK(249 750 CZK / m²)

Predaj bytuPod Horkami, Praha - Dubeč

• 2+kk
  • 54 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 8,5 m²

8 400 000 CZK(155 556 CZK / m²)

Predaj bytuKurkova, Praha - Kobylisy

• 2+kk
  • 43 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie

8 000 000 CZK(186 047 CZK / m²)

Predaj bytuŠlikova, Praha - Břevnov

• 2+kk
  • 64 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 10 m²

12 850 000 CZK(200 781 CZK / m²)