Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPraha2+kk

(145 nehnuteľností)

Predaj bytuZakšínská, Praha - Střížkov

• 2+kk
  • 55 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Lodžia 3,8 m²

8 300 000 CZK(150 909 CZK / m²)

Predaj bytuOsadní, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 51 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 6 m²

9 100 000 CZK(178 431 CZK / m²)

Predaj bytuTeplická, Praha - Střížkov

• 2+kk
  • 42 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Lodžia 6 m²

7 250 000 CZK(172 619 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuNa vápenném, Praha - Podolí

• 2+kk
  • 69 m²

MHD 7minút pešo • Parkovanie • Garáž • Pivnica 2 m² • Terasa 20 m²

11 390 000 CZK(165 072 CZK / m²)

Predaj bytuKrchlebská, Praha - Krč

• 2+kk
  • 40 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 4 m²

7 172 000 CZK(179 300 CZK / m²)

Predaj bytuK Lesu, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 58 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Terasa 12 m²

8 499 999 CZK(146 552 CZK / m²)